نسخه منحصر به فرد OnePlus 6T در 11 دسامبر معرفی می‌شود

شرکت وان پلاس در اواخر ماه اکتبر از پرچمدار جدید یعنی OnePlus 6T رونمایی کرد. گوشی هوشمندی که در مقایسه با OnePlus 6 تغییرات انبوهی در طراحی نداشت اما با تعبیه سنسور اثرانگشت زیر نمایشگر و برخی ویژگی‌های دیگر، مدل بهبودیافته‌ای تلقی می‌شد.

در حالی که چند هفته‌ای از معرفی نسخه استاندارد این گوشی هوشمند می‌گذرد، به تازگی دعوتنامه‌ای با لوگو شرکت مک لارن و وان پلاس به بیرون درز کرده است. این اطلاعات بیانگر وعده‌ی رونمایی محصولی را در 11 دسامبر می‌دهد و احتمالا دو کمپانی ذکر شده در این روز نسخه خاصی از OnePlus 6T را معرفی می‌کنند.

با توجه به اینکه شرکت وان پلاس هر ساله نسخه‌ی منحصر به فردی با همکاری شرکت‌های مطرح معرفی می‌کند، حال امسال به سراغ مک لارن بریتانیایی رفته است. وان پلاس و مک لارن برای این همکاری ابراز خرسندی کرده و اظهار داشته‌اند که تجربه کاری هر دو کمپانی موجب خواهد شد تا محصولاتی نوآورانه، سریع و مفید به مشتریان ارائه شود.

Pete Lau مدیرعامل وان پلاس در پیامی اعلام کرد دو شرکت مک لارن و وان پلاس از دیرباز با هدف مشترکی چون رسیدن به اهداف رویایی کار خود را آغاز کرده‌اند و حال قصد دارند با یکدیگر به همکاری بیشتری بپردازند.

با توجه به تصویر منتشر شده، مراسم در روز 11 دسامبر در مقر مک لارن برگزار می‌شود. به هر حال جهت کسب اطلاعات بیشتر باید تا 11 دسامبر یعنی دو هفته دیگر منتظر ماند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.