مایکروسافت: امسال ویندوزفون در اولویت نیست!

شنیدن اینکه ویندوز فون برای کمپانی‌های تولید کننده گوشی‌های هوشمند اولویت چندانی ندارد، چیز جدید و تعجب آوری نیست و این موضوع بار ها از طرف کمپانی‌های مختلف از جمله سونی گفته شده است. اما این مورد قطعا تعجب برانگیز خواهد بود که خود مایکروسافت نیز چنین نظری داشته باشد!

مدیر بخش ویندوز مایکروسافت، Terry Myerson بعد از کنفرانس توسعه دهندگان، بیلد 2016 کمپانی متبوع‌اش، در مصاحبه خود با The Verge اذعان کرده است:

اگر شما می خواهید مشتریان زیادی جذب خود کنید، قطعا مسیر آن ویندوز فون نخواهد بود!

از گفته‌های تری میرسن میتوان چنین برداشت کرد که در حال حاضر ویندوزفون برای مایکروسافت اولویت چندانی ندارد و این کمپانی نیز می‌داند برای جذب کاربران یشتر باید روش خود را تغییر دهد. بدیهی است که مایکروسافت در حال حاضر بازار سیستم‌های دسکتاپ، لپ تاپ و دستگاه‌ها تبدیل شدنی را روبروی خود می‌بیند، در جایی که بیشترین شانس موفقیت را خواهد داشت و هم اکنون رهبر آن است. با این حال اینکه مایکروسافت بگوید در گوشی‌ها و تبلت ها هیچ اتفاقی نخواهد افتاد، تنها امری سرگرم کننده است و بعید به نظر می‌رسد که این کمپانی این بازار را به حال خود رها کند و ما انتظار این را خواهیم کشید که ببنیم اهالی ردموند چگونه با نقشه‌های خود این روند را تغییر خواهند داد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.