مایکروسافت بند ۲ با طراحی زیباتر در راه است

یک سالی از ارائه اولین نسخه مایکروسافت بند می گذرد و به نظر می رسد زمان آن رسیده که ردموندی ها نسخه دوم این دست بند را معرفی کنند. براساس گزارش تازه ای از اسپانیا مایکروسافت دست بند سلامتی ای با کد “Envoy” آماده کرده است که احتمالا همان مایکروسافت بند ۲ می باشد.

Microsoft-Band-2-could-be-unveiled-on-October-6th-with-a-much-improved-design (3)

مایکروسافت بند ۲ بسیار زیباتر از نسخه اولیه طراحی شده است و ارگونومی بهتری دور مچ دست دارد. پنل جلویی این دست بند سلامتی از فلز ساخته شده و این بار مایکروسافت باتری را در زیر صفحه نمایش قرار داده است.

 

مایکروسافت بند ۲ توانایی اندازه گیری ارتفاع ( مانند بالا و پایین آمدن از پله ها) را دارد و علاوه بر نمایش و ثبت ضربان قلب ویژگی شمارش قدم ها، محاسبه مقدار کالری سوزانده شده و غیره را نیز خواهد داشت.

این پوشیدنی جدید همچنان با اپلیکیشن سلامتی مایکروسافت در اندروید، آی او اس و ویندوز هماهنگ است و کاربران با استفاده از این اپلیکیشن می توانند فعالیت های ورزشی و تمرینات خود را تجزیه و تحلیل نمایند. همچنین مایکروسافت بند ۲ میزان و نوع خواب کاربر را نیز ثبت خواهد کرد.

Microsoft-Band-2-could-be-unveiled-on-October-6th-with-a-much-improved-design (1)

انتظار می رود در رویداد ۶ اکتبر، مایکروسافت درکنار دیگر دیوایس های خود از جمله لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ اکس ال از نسخه دوم دست بند سلامتی خود نیز پرده بردارد. بنابراین ۱۴ مهرماه با اخبار پیرامون این رویداد با ما همراه باشید.

Microsoft-Band-2-could-be-unveiled-on-October-6th-with-a-much-improved-design (2)

phonearena

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.