مایکروسافت: آمار فروش هدست‌ واقعیت افزوده هولولنز به هزاران واحد رسیده است

شرکت مایکروسافت، به‌تازگی اعلام کرده است که آمار فروش هدست واقعیت افزوده این سازنده یعنی هولولنز به هزاران واحد رسیده است. این آمار پس از گذشت چندماه از ارائه نسخه توسعه‌دهنده هدست واقعیت افزوده مایکروسافت در بازارهای عمده توسط این سازنده به‌دست‌ آمده است. همراه دیجی‌ رو باشید.

در یک مصاحبه، راجر والکدن به عنوان سرپرست بخش تجاری هدست واقعیت ‌افزوده هولولنز مایکروسافت ادعا می‌کند که آمار فروش این هدست به میلیون نرسیده است اما میزان به فروش رسیده از هدست هولولنز بسیار مناسب بوده است.

ما هرگز برای فروش قابل‌توجه هدست واقعیت افزوده هولولنز (فروش چند صد هزار، میلیون یا هر چیز دیگری) به دلیل قیمت بالای آن تلاش نکرده‌ایم. بنابراین، از میزان فروش هدست واقعیت افزوده هولولنز  که مایکروسافت به آن دست یافته است؛ رضایت داریم. من (در حال‌حاضر) نمی‌توانم در رابطه با آمار فروش این هدست، اطلاعاتی به شما بدهم اما تنها هزاران واحد (نه صدها هزار) از هدست هولولنز به فروش رسیده و این رقم بسیار خوبی است. این آمار فروش، همان چیزی است که مایکروسافت به آن احتیاج دارد.

اطلاعات منتشرشده توسط والکدن در رابطه با آمار فروش هدست واقعیت‌ افزوده هولولنز چندان غافل‌گیرکننده نیست. اگر شما یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار نیستید، کار چندان خاصی نمی‌توانید با این هدست واقعیت ‌افزوده گران‌قیمت انجام دهید.

هدست واقعیت‌ افزوده هولولنز نزدیک به 3000 دلار قیمت دارد و شرکت مایکروسافت در زمینه بازاریابی این محصول برای ارائه آن به مشتریان در سرتاسر جهان، چندان فعال نبوده است. به همین جهت، محتمل‌تر به‌نظر می‌رسد که مایکروسافت برخی از فناوری‌های هدست واقعیت افزوده هولولنز را در اختیار توسعه‌دهندگان دیگر قرار دهد.

در نهایت، والکدن اعلام کرده است که شرکت مایکروسافت، عرضه نسخه‌های جدیدتر هدست واقعیت افزوده هولولنز را متوقف نخواهد کرد و نسخه‌های ارزان‌‎قیمت‌تری از این هدست در آینده به فروش می‌رسد.

فقط به خاطر داشته باشید که مدل عرضه‌شده (از هدست هولولنز)، تنها نسخه اول آن است و نسخه‌های دیگری از این هدست واقعیت افزوده در آینده ارائه می‌شود … (البته) من هیچ خبری برای شما در رابطه با عرضه نسخه‌های جدیدتر این هدست ندارم. با این‌حال، شرکت مایکروسافت یک چشم‌انداز برای حضور در بازار واقعیت‌ افزوده دارد.

منبع Phonearena
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها