مایکروسافت Skype Meetings را برای کسب و کارهای کوچک منتشر کرد

مایکروسافت انتشار ابزار اسکایپ میتینگ (Skype Meetings) را اعلام کرد، یک ابزار مشارکتی و گروهی که برای کسبوکارهای کوچک طراحیشده است.

شاید یکی از جذاب‌ترینویژگی‌هایاسکایپ میتینگ قیمتش باشد، این ابزار بهصورت رایگان در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و این امکان را در اختیار کاربران می‌گذارد تا از طریق اشتراگ گذاری یک URL شخصی با همکاران یا شرکای تجاری خود بهصورت آنلاین گفتگو کنند.

مایکروسافت امروز درباره این ابزار جدید اینگونه توضیح داد:«در طول جلسه، شرکتکنندگانمی‌توانندپیام‌های فوری ارسال کنند، صفحهنمایش یا پاورپوینت خود را به اشتراک بگذارند و یا از اشارهگر لیزری یا قابلیت وایت برد برای جذابیت بیشتر و پربار تر کردن گفتگو استفاده کنند. سازنده جلسه نیز قابلیت‌های کنترلی بیشتری نظیر صامت کردن مخاطبان به منظور صبحت کردن را در اختیار دارد.»

تمام افرادی که ایمیل تجاری دارند و یا افرادی که تشکیلات آن‌ها هنوز از Office 365 استفاده نمی‌کند، می‌تواننداز این آدرس جهت ثبتنام برای استفاده از اسکایپ میتینگ استفاده کنند. بااینحال این سرویس در حال حاضر فقط برای کاربران ایالت متحده آمریکا در دسترس است.

مشترکین تجاری آفیس 365 در حال حاضر برای کسبوکار از اسکایپ استفاده می‌کند که از گروه‌های بزرگ تا 250 نفر پشتیبانی می‌کند و قابلیت ارسال پیام فوری به هرکدام از افرادی که در جلسه حاضر هستند نیز در آن فراهم است. بااینحال اکنون مایکروسافت از اسکایپ میتینگ بهعنوانیک ابزار آزمایشی برای کسبوکارهای کوچک استفاده می‌کند به امید اینکه کاربران کسب و کارهای کوچک را نیز به استفاده از برنامه‌های پربارتر آفیس 365 تشویق کند و همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنیداسکایپ میتینگ دارای یکپنل تبلیغاتی ست که کاربران را به ارتقا به آفیس 365 ترغیب می‌کند.

مایکروسافت Skype Meetings را برای کسب و کارهای کوچک منتشر کرد
افرادی که در اسکایپ میتینگ ثبتناممی‌کنند، تنها در 60 روز نخست قادر به راهاندازی جلسات تا حدنصاب10 نفر هستند و پسازآن جلسات به 3 نفر محدود خواهد شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع neowin
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.