مایکروسافت اپلیکیشن دوربین Microsoft Pix را مخصوص سیستم عامل آی او اس عرضه کرد

اپلیکیشن دوربین Microsoft Pixشرکت مایکروسافت امروز برند جدیدی از اپلیکیشن دوربین خود را مخصوص پلتفرم آی او اس و کاملاً رایگان عرضه کرد. این اپلیکیشن که Microsoft Pix نام دارد، با استفاده از هوش مصنوعی به صورت خودکار تصاویر و ویدیوهای شما را به بهترین شکل ممکن درخواهد آورد. به ویژه آن که Microsoft Pix تنظیمات مختلفی نظیر نورسنجی، کاهش نویز، تشخیص چهره و همچنین زنده نگه داشتن رنگ‌ها تا حد ممکن را ارائه می‌کند تا حتی در شرایط نوری کم نیز شما دغدغه‌ی گرفتن عکسی زیبا را نداشته باشید. نکته‌ی جالب توجه در خصوص این اپلیکیشن ویژگی مشابه با تصاویر زنده اپل است که Live Image نام دارد. به نقل از مایکروسافت، این ویژگی حتی از تصاویر زنده اپل هم عملکرد بهتری را ارائه می‌کند؛ چرا که آن به بی ثباتی دوربین و همچنین تناقضات نور نیز پایان خواهد داد.

اپلیکیشن دوربین Microsoft Pixدر ویرایش‌های ویدیویی نیز مایکروسافت پیکس دقیقاً از تکنولوژی مشابه اپلیکیشن Microsoft Hyperlapse استفاده می‌کند (این اپلیکیشن در ابتدا تنها مختص تلفن‌های لومیا بود و پس از آن برای سیستم عامل اندرویدی نیز عرضه شد). فریم‌ها به صورت خودکار تثبیت خواهند شد و کاربران می‌توانند آن را با سرعت پخش دلخواه خود ذخیره کنند.

شرکت مایکروسافت تمامی این قابلیت‌ها را در قالب یک اپلیکیشن به نام مایکروسافت پیکس جای داده است تا شما از تمامی لحظات خوب زندگیتان، عکس‌هایی با کیفیت و عالی تهیه کنید. این کار مایکروسافت در واقع نشان می‌دهد که آن‌ها اپلیکیشن پیش‌فرض دوربین آیفون‌ را قبول ندارند و از دید آن‌ها نمی‌تواند تصاویری درست و بی نقص را به کاربران ارائه دهد. نظر شما در این مورد چیست؟

شما می‌توانید اپلیکیشن Microsoft Pix را از طریق لینک‌های قرار داده شده در انتهای این مطلب دریافت کنید. این اپلیکیشن برای اجرا به سیستم عامل آی او اس 9.0 به بالا نیاز خواهد داشت و با تلفن‌های آیفون 5 اس، آیفون اس ای، آیفون 6/6 پلاس، آیفون 6 اس/6اس پلاس سازگار است. علاوه بر آن کاربران آیپد‌های اپلی و آیپاد تاچی که حاوی سیستم عامل آی او اس 9.0 به بالا هستند نیز می‌توانند از این اپلیکیشن لذت ببرند. در حال حاضر مایکروسافت عنوان نکرده است که این اپلیکیشن برای کاربران اندروید و ویندوزفون نیز عرضه خواهد شد یا خیر!

اپلیکیشن دوربین Microsoft Pixاپلیکیشن دوربین Microsoft Pixدانلود اپلیکیشن Microsoft Pix برای آی او اس

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد

دیگران چه می خوانند؟