آفیس 2016 منتشر شد

روز گذشته، آفیس ۲۰۱۶ مایکروسافت از حالت پیش نمایش خارج و نسخه نهایی آن منتشر شد. در این نسخه مایکروسافت همه تلاشش را کرده تا بار دیگر گوگل و دیگر شرکت‌های که به نوعی قصد دست درازی به جایگاه‌اش را دارند، از گرونه رقابت خارج کند.

از نظر ظاهری آفیس 2016 تفاوتی زیادی با نسل قبلی ندارد. اما مایکروسافت این بسته نرم افزاری را طوری طراحی کرده که بهره‌وری در آن افزایش پیدا کند. در نسخه جدید مایکروسافت ویژگی‌ای را اضافه کرده تا بتوان به صورت گروهی با چند کاربر روی یک پروژه کار کرد، قابلیتی که در گذشته روی نسخه آنلاین و تحت وب آن مشاهده شده بود.

آفیس 2016 با دستیار صوتی کرتانا و موتور جستجو بینگ طوری ادغام شده است که شما را از جستجو به وسیله مرورگر بی نیاز می کند. همچنین مجموعه نرم افزاری جدید مایکروسافت، ویژگی های جدیدی برای کاربران تجاری و کسب و کارهای مختلف دارد. برای مثال Slack برای گفتگو میان کارمندان و کاربران تدارک دیده شده است و از Trello می توان برای مدیریت امور مختلف و وظایف استفاده کرد.

مایکروسافت با ارائه آفیس 2016 کاربران تجاری را به طور مسقیم هدف قرار داده تا دلیلی برای ترک آن به دیگر اپلیکیشن ها مانند Google Docs نداشته باشند.

اگر برای نصب آفیس 2016 مردد هستید، نگران نباشید، زیرا ما به زودی بررسی مختصری از آفیس 2016 در دیجی رو ارائه خواهیم کرد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.