مایکروسافت تاریخ برگزاری رویداد سرفیس 2019 را اعلام کرد

مایکروسافت امروز تاریخ برگزاری رویداد سخت افزاری بعدی خود، یعنی سرفیس 2019، را اعلام کرد: 2 اکتبر (10 مهر). در این روز قرار است یک گردهمایی بزرگ در شهر نیویورک، محل سنتی رونمایی از دستگاه های جدید سرفیس، برگزار شود. اما ظاهراً امسال این رویداد کمی فراتر از یک رویداد سخت افزاری محض خواهد بود. هشتگ هایی که مایکروسافت در تبلیغات خود استفاده کرده و همچنین آرم ویندوز که در دعوتنامه مشاهده می شود، نشان می دهند که ممکن است در این رویداد اطلاعات جدیدی هم درباره به روزرسانی بعدی ویندوز 10 ارائه شود.

در زمینه سخت افزار، انتظار می رود محصولاتی همچون سرفیس پرو 3، سرفیس پرو 7 و سرفیس بوک 3 به صورت رسمی معرفی شوند. همچنین ممکن است هدفون سرفیس نیز به آن ها بپیوندند، و در کنار آن صفحه کلیدهای جدید با دکمه اختصاصی آفیس که جای کلید سمت راست ویندوز را گرفته، رونمایی شوند.

علاوه بر همه این ها، احتمالاً از تبلت (یا لپ تاپ) تاشوی مایکروسافت با صفحه نمایش دوگانه، که مدت هاست شایعات زیادی در مورد آن به گوش می رسد و در حال حاضر با اسم رمز Centaurus شناخته می شود، بالاخره رونمایی خواهد شد. هر چند که ممکن است این دستگاه هنوز نهایی نشده و به صورت نسخه پیش نمایش تولید شده باشد. انتظار می رود این تبلت نوآورانه مجهز به سیستم عامل ویندوز لایت باشد که احتمالاً سال آینده آماده عرضه خواهد شد. همچنین در انتها باید اشاره کنیم از آنجا که بیش از یک سال از عرضه آخرین مدل سرفیس گو (Surface Go) می گذرد، ممکن است مایکروسافت در رویداد آتی خود نسخه جدیدی از آن را هم معرفی کند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید