فلای تودی

مایکروسافت در حال آماده سازی طرح مبادله‌ای برای اسکورپیو است

در صورتی که اخبار نمایشگاه E3 امسال را پیگیری نکرده‌اید، باید بگوییم که مایکروسافت در این همایش یک نسخه قدرتمندتر از کنسول نسل هشتمی خود یعنی ایکس باکس وان را معرفی نمود که در حال حاضر با نام مستعار پروژه اسکورپیو (Project Scorpio) شناخته می‌شود. البته باید این نکته را اضافه کنیم که قرار نیست هیچ بازی اختصاصی‌ای برای این کنسول جدید منتشر شود و تمام بازی‌هایی که برای نسخه معمولی ایکس باکس وان عرضه می‌شوند بر روی اسکورپیو نیز قابل اجرا خواهند بود.

مطمئناً بسیاری از گیمرها با شنیدن این خبر به فکر ارتقای کنسول خود و تهیه این مدل قدرتمندتر افتاده‌اند. خبر خوبی که برای این دسته از گیمرها داریم این است که مجبور نخواهند بود برای تهیه اسکورپیو هزینه‌ای چند صد دلاری را متقبل شوند. بنا به اظهارات اخیر دیو مک کارتی (Dave McCarthy)، از مدیران ارشد مایکروسافت، که در دیلی استار (Daily Star) منتشر شده است، مایکروسافت در حال همکاری با خرده فروشان است تا طرحی مبادله‌ای را برای این کنسول جدید مهیا کنند که باعث خواهد شد تا تهیه آن برای کسانی که هم اکنون صاحب کنسول ایکس باکس وان هستند، به صرفه‌تر باشد.

بنا به گفته‌های مک کارتی:

برخی همکاران خرده فروش ما هم اکنون برنامه‌های مبادله‌ای مختلفی را اجرا می‌کنند  و مطمئناً ما به دنبال ادامه دادن و ارتقای همکاریمان در این زمینه هستیم. ما قصد داریم تا این مبادله‌ها را تا جایی که امکان دارد، روان و بدون دردسر انجام دهیم.

پروژه اسکورپیوهنوز مشخص نیست که منظور آقای مک کارتی از این مبادله‌ها چیست و دقیقاً با چه شرایطی انجام خواهد شد، اما در هر حال اگر به فکر ارتقای کنسول خود به اسکورپیو هستید می‌توانید از این فرصت برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود استفاده نمایید.

در مورد تاریخ عرضه اسکورپیو هنوز اطلاعات دقیقی ارائه نشده ولی به نظر می‌رسد مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای رونمایی از این محصول در فصل تعطیلات سال 2017 است. در ضمن کمپانی مایکروسافت نسخه دیگری از کنسول خود را با نام ایکس باکس وان اس (Xbox One S) معرفی کرده است که نمونه‌ای باریک‌تر و جمع و جورتر از کنسول کنونی خواهد بود.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد