Mimicker Alarm؛ بیدارباش جدید مایکروسافت با چالش‌های فیزیکی

تا به حال اپلیکیشن‌های مختلفی در ارتباط با ساعت‌های بیدارباش عرضه شده اند، اما کمتر برنامه ای بوده است که از انعطاف کافی برخوردار بوده و به یک ابتکار دست زده باشد. در این مطلب قصد داریم تا شما را با یکی از عجیب ترین و البته بهترین برنامه ها در این زمینه، آشنا کنیم که توسعه دهنده آن کمپانی بزرگ مایکروسافت است.

مایکروسافت از یک برنامه بیدارباش جدید و منحصر به فرد در پلی استور گوگل رونمایی کرد که در آن دست به ابتکاری جالب زده است.

نام این اپلیکیشن که Mimicker Alarm است، قبل از آنکه شما بتوانید زنگ بیدارباش او را قطع نمایید از شما می‌خواهد که سه بازی و چالش مختلف را انجام دهید. شما می‌بایست برای آنکه به این اپلیکیشن اطمینان دهید که کاملاً بیدار شده اید، این سه چالش را انجام دهید. به عنوان مثال روبه روی دوربین تلفن هوشمند خود یک حالت مشخصی از چهره که اپلیکیشن به شما معرفی می‌کند را به خود بگیرید، یک وسیله به رنگی که اپلیکیشن به شما می‌گوید پیدا کرده و از آن عکس بگیرید و غیره.
برای انجام هر چالش شما 30 ثانیه وقت خواهید داشت که جمعاً کمتر از دو دقیقه این قضیه زمان شما را خواهد گرفت. پس از آنکه اپلیکیشن مطمئن شد که شما کار‌های خواسته شده را درست انجام داده اید، به حالت غیرفعال درمی‌آید.
این چالش‌ها از جهتی دیگر قصد دارند تا پروژه ماشین هوش مصنوعی آکسفورد مایکروسافت را نیز به رخ بکشد.

اگر شما هم در بیدارشدن صبحگاهی با مشکل مواجه هستید، پیشنهاد می‌کنیم که این اپلیکیشن اندرویدی را از لینک زیر دانلود کرده و حداقل یکبار تجربه بفرمایید.

دانلود اپلیکیشن Mimicker Alarm برای پلفرم اندروید از گوگل پلی

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع engadget
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.