آی پینز

Call of Duty: Modern Warfare 4 سال 2019 عرضه خواهد شد؟!

با اینکه هنوز شش ماه تا عرضه Call of Duty: Black Ops 4 باقی مانده اما از همین الان گمانه زنی ها در مورد نسخه بعدی سری بازی های ندای وظیفه آغاز شده است. در حال حاضر می دانیم که عنوان سال 2019 از این سری توسط استودیوی Infinity Ward در دست ساخت است و اگر شایعاتی که به تازگی منتشر شده اند صحت داشته باشند، نام آن Call of Duty: Modern Warfare 4 خواهد بود.

این شایعه در وب سایت Gaming INTEL و به نقل از منابعی ناشناس منتشر شده و گفته شده که بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 همچون نسخه های قبلی این مجموعه دارای بخش های داستانی، چند نفره و حالت زامبی خواهد بود و البته با توجه به تب بتل رویال که این روزها صنعت بازی های رایانه ای را درگیر خود کرده، اضافه شدن این حالت هم در دست بررسی است.

یکی دیگر از شواهدی که به ساخته شدن Modern Warfare 4 اشاره دارد، حساب توییتر یکی از صداپیشه های این سری از بازی ها به نام Craig Fairbrass است. ماه مارس گذشته، Fairbrass بخش بیوگرافی حساب توییتر خود را به روز کرده و کار کردن بر روی چهار نسخه از سری Modern Warfare را به سوابق کاری خود اضافه کرده بود که همین مسئله باعث شد شایعات در خصوص ساخته شدن نسخه چهارم از این مجموعه قوت بگیرد. هر چند که وی بعداً اقدام به ویرایش سوابق کاری خود و حذف نشانه های Modern Warfare 4 کرد.

کال آف دیوتی

در حالی که هنوز هیچ چیز در مورد عنوان سال بعد سری ندای وظیفه رسماً اعلام و تأیید نشده، اما با فرض اینکه منابع خبری Gaming INTEL اطلاعات درستی در اختیار این وب سایت قرار داده اند و سال بعد شاهد عرضه Modern Warfare 4 خواهیم بود، می توان گفت یک نسخه سنتی از بازی های Call of Duty در راه است. همان طور که می دانید، Black Ops 4 که چند ماه دیگر روانه بازار می شود، تغییرات زیادی در این مجموعه ایجاد کرده است. بخش داستانی از آن حذف شده و بخش چند نفره با تغییراتی عمده در ساختار خود همراه خواهد بود. این در حالی است که بنا به گزارش ها Modern Warfare 4 بخش داستانی را شامل شده و بخش چند نفره را هم به همان شکل آشنای سابق در اختیار بازیکن ها قرار خواهد داد.

به علاوه همان طور که در بالا هم اشاره کردیم، سازندگان Modern Warfare 4 هنوز به صورت قطعی تصمیمی برای اضافه کردن بخش بتل رویال نگرفته اند و شاید دلیل این مسئله هم این است که می خواهند قبل از اینکه تصمیم نهایی خود را بگیرند، عملکرد حالت بتل رویال بازی Black Ops 4 موسوم به Blackout را مشاهده کرده و از بازخورد گیمرها در مورد آن اطلاع یابند. از طرف دیگر به نظر می رسد که اکتیویژن قصد ندارد تمام منابع خود را صرف عناوین بتل رویال کند و به همین دلیل شاید با تفکیک سری Call of Duty به دو زیرمجموعه مجزا، خواسته های تمام گیمرها را برآورده کند. بدین ترتیب که Black Ops 4 حالت بتل رویال و چند نفره مدرن را ارئه نموده و Modern Warfare 4 هم با همان سبک و سیاق سابق و با بخش های داستانی، چند نفره و زامبی مود در اختیار گیمرها قرار بگیرد.

متأسفانه هنوز زمان زیادی تا تأیید رسمی عنوان سال بعد Call of Duty توسط اکتیویژن باقی مانده و بنابراین به این زودی ها نمی توان به صحت اظهارات منابع Gaming INTEL پی برد. در حقیقت تقریباً یک سال دیگر اولین اطلاعات رسمی از ندای وظیفه بعدی منتشر خواهد شد و تا آن زمان همه گزارش ها در حد شایعه خواهد بود. در ضمن در گزارش اخیر Gaming INTEL به کنسول های مقصد Call of Duty: Modern Warfare 4 هم هیچ اشاره ای نشده است.

منبع gamerant
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها