بازی Monster Hunter: World رکورد دیگری را نیز به نام خود ثبت کرد

با اینکه کمتر از یک ماه از عرضه بازی هیولاکشی Monster Hunter: World سپری شده، اما این عنوان توانسته به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کند و حال شرکت سازنده یعنی کپکام خبر از برداشتن یک گام موفق دیگر از سوی این بازی داده است.

بنا به گفته کپکام Monster Hunter: World تا به امروز بیش از شش میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته که عدد بسیار قابل توجهی است. البته این آماز هم شامل نسخه‌های فیزیکی و هم نسخه‌های دیجیتالی بازی بوده و هر دو پلتفرم پلی استیشن و ایکس باکس را شامل می‌شود.

این خبر پس از آن منتشر شده که بازی مذکور تنها در سه روز نخست عرضه خود موفق شده بود، مرز فروش پنج میلیون نسخه را در سراسر جهان رده کرده و علاوه بر اینکه در کشور ژاپن در عرض دو هفته توانست 1.5 میلیون نسخه فروش داشته باشد، رکورد مربوط به سریع‌ترین فروش سری Hunter Monster را نیز در این کشور به نام خود ثبت کرد. Monster Hunter: World در حالی توانسته رکورد سریع‌ترین فروش سری را در ژاپن به نام خود ثبت کند که این نسخه برخلاف شماره‌های گذشته بر روی کنسول‌های قابل حمل عرضه نشده است.

بازی Monster Hunter World

در مجموع باید گفت نه تنها Monster Hunter: World سریع‌تر از دیگر نسخه‌های سری توانسته به آمار شش میلیون نسخه فروش دست یابد، بلکه این رکورد را در بین تمامی بازی‌های کپکام از آن خود کرده است و همین نکته می‌تواند نشان دهنده موفقیت عظیمی باشد که این عنوان هیولاکشی ژاپنی توانسته به دست بیاورد.

از ظاهر امر نیز چنان برمی‌آید که رکوردشکنی و روند موفقیت Monster Hunter: World به این زودی‌ها متوقف نخواهد شد و کپکام برنامه‌های جالبی را برای داغ نگه داشتن بازار این بازی در سراسر جهان دارد. یکی از این برنامه‌ها، برگزاری تورنمنتی است که قرار است در فصل بهار آغاز شود و در این تورنمنت گیمرهای ژاپنی در رقابتی سخت و نفسگیر، بهترین بازیکن Monster Hunter را در این کشور مشخص خواهند کرد. از آنجا که همواره ژاپنی‌ها در این بازی حرف اول و آخر را زده‌اند، برگزاری مسابقات در دیگر مناطق چندان محتمل به نظر نمی‌رسد.

عنوان Monster Hunter: World در حال حاضر در سراسر جهان بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه شده و نسخه رایانه‌های شخصی نیز قرار است در پاییز 97 روانه بازار شود.

منبع attackofthefanboy
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها