تصویر رندر شده جدیدی از «نوکیا ایکس 6» منتشر شد

بر اساس گزارشی که اخیراً منتشر شده، گوشی نوکیا ایکس 6 (Nokia X6) که تا پیش از این با عنوان نوکیا ایکس شناخته می‌شد، قرار است در تاریخ 16 مه (چهارشنبه 26 اردیبهشت) به صورت رسمی رونمایی شود. تصاویری که از این گوشی به بیرون درز کرده نشان می‌دهد که نوکیا هم مانند بسیاری از تولید کنندگان در محصول جدید خود به فکر تقلید از آیفون ایکس افتاده و یک قسمت فرورفتگی و زائده مانند را در بالای نمایشگر آن تعبیه کرده است.

امروز نیز به لطف خرده فروشی Suning تصویر رندر شده جدیدی از نوکیا ایکس 6 منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید. این تصویر در واقع یک تیزر تبلیغاتی برای مسابقه عکس Suning است که قرار است 10 گوشی نوکیا ایکس 6 به عنوان جایزه به برندگان اعطا شود.

تصویر رندر شده نوکیا ایکس 6

در تیزر بالا علاوه بر توضیحاتی که در خصوص مسابقه داده شده، شاهد تصویری رندر شده از گوشی نوکیا ایکس 6 هستیم که با توجه به آن می‌توان گفت این محصول دارای دوربین دوگانه و همچنین اسکنر اثر انگشت در پشت بدنه خود خواهد بود.

انتظار می‌رود نوکیا ایکس 6 چیزی ما بین نوکیا 6 (مدل 2018) و نوکیا 7 پلاس بوده و با قیمت تقریبی 250 دلار روانه بازار شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها