بروزرسانی Moto X (نسل اول) به اندروید 5.1 در چند هفته آینده

گوشی هوشمند Moto X (نسل دوم) مدت هاست که از اندروید آبنبات چوبی استفاده می کند و از یک ماه پیش نیز نسخه سیستم عامل آن به 5.1 ارتقا یافته است. اما در مورد نسل اول Moto X قضیه کاملا متفاوت می باشد و این تلفن هوشمند کماکان از اندروید 4.4.4 کیت کت استفاده می کند. ولی خبر خوب این که به نظر می رسد بالاخره سیستم عامل این گوشی نیز بروزرسانی خواهد شد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

مدیر بخش نرم افزاری موتورولا آقای David schuster امروز اطلاعات بیشتری در خصوص بروزرسانی سیستم عامل Moto X (نسل اول) منشتر کرده است. وی گفته که این بروزرسانی فعلا به صورت آزمایشی در فرانسه و آلمان ارائه شده است و پس ار رفع مشکلی که در مرحله آزمایشی قبلی این بروزرسانی ظاهر شد، موتورولا قصد دارد تا عرضه آزمایشی این بروزرسانی را در اواخر هفته جاری در آمریکا و برزیل نیز آغاز کند. اگر همه چیز در این آزمایش ها خوب پیش برود، بروزرسانی مذکور هفته آینده به صورت عمومی ارائه خواهد شد.

moto-x-lollipop-02در مورد نسخه هایی از Moto X که تحت قرارداد شبکه های خاص می باشند نیز آقای Schuster بیان کرده که موتورولا در حال حاظر در آزمایشگاه های این شبکه های مخابراتی در حال تست اندروید 5.1 آبنبات چوبی می باشد. البته وی خاطر نشان کرده که ارائه آپدیت برای این گونه گوشی ها معمولا بیشتر از تلفن های هوشمند بدون قفل شبکه زمان می برد.

بروزرسانی اندروید 5.1 برای Moto X (نسخه اول) بهبود ها و قابلیت های جدید زیادی را برای این گوشی هوشمند به ارمغان خواهد آورد که شامل بهبود کلی عملکرد دستگاه، ارتقای بخش نرم افزار های اخیرا استفاده شده، رابط کاربری با طراحی متریال و غیره می باشد.

با اینکه دارندگان گوشی هوشمند نسل اول Moto X برای دریافت این بروزرسانی مدت زمان نسبتا زیادی صبر کرده اند ولی بالاخره می توانند در آینده ای نزدیک از این بروزرسانی استفاده کنند و این طور که به نظر می رسد ارزش این همه صبر کردن را داشته است.

منبع: androidandme.com

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید

نظرات بسته شده است.