رندرهای منتسب به موتورولا DROID Turbo 3 منتشر شد

اولین مدل از موتورولا دروید توربو گوشی هوشمند قدرتمندی بود که از عمر باتری 48 ساعته بهره می‌برد، مدل جانشین یعنی دروید توربو 2 نیز دارای یک صفحه نمایش 5.4 اینچی نشکن بود. با این حال تاکنون خبری مبنی بر وجود مدل سوم برای سری دروید توربو منتشر نشده بود تا اینکه امروز رندرهایی که به DROID Turbo جدید تعلق دارد بر روی وایبو فاش شد.

با وجود اینکه میزان صحت این تصاویر مشخص نیست اما از این تصاویر می‌توان دریافت که ظاهراً دروید توربو 3 با دوربین 16 مگاپیکسلی که از سنسورهای Hasselblad استفاده می‌کند عرضه خواهد شد.

Hasselblad برند شناخته شده‌ای در صنعت دوربین است که بسیاری از عکاسان حرفه‌ای از آن استفاده می‌کنند. در حال حاضر زوم واقعی هاسلبلاد Moto Mod که بر روی موتو زد مورد استفاده قرار گرفته است، زوم 10 برابر نوری را در اختیار کاربر می‌گذارد. در این رابطه، Moto Mod یک پین مغناطیسی است که اجازه می‌دهد ماژول‌های جانبی به موتو زد متصل شوند، با این حال این قطعه در پشت بدنه DROID Turbo 3 مشاهده نمی‌شود.

به طور کلی اگر موتورولا DROID Turbo 3 واقعاً وجود خارجی داشته باشد و این رندرها صحت داشته باشند این دیوایس باید تا آخر این ماه معرفی شود و تا پیش از تعطیلات پایان سال روانه بازار شود.

در ادامه می‌توانید رندرهای منتسب به توربو 3 را مشاهده نمایید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها