اپ کده؛ اپلیکیشن Musixmatch، متن آهنگ‌ها در تصاحب شما

اپ کده؛ اپلیکیشن Musixmatch، متن آهنگ‌ها در تصاحب شما

شاید برای شما تاکنون پیش آمده باشد که به هنگام گوش دادن به یک موسیقی، مخصوصاً به زبان انگلیسی بخواهید متن آهنگ را نیز داشته باشید. برای این کار باید در اینترنت به جستجوی متن آهنگ بپردازید و بیشتر اوقات این وب سایت‌ها در دسترس نیستند و یا متن‌ها را به درستی ننوشته‌اند. ولی اپلیکیشنی به نام Musixmatch وجود دارد که بدون دردسر و به شکل اتومات متن آهنگ را پیدا کرده و در قالب یک نوتیفیکیشن در دسترس شما قرار خواهد داد. این برنامه‌ی شگفت انگیز با ویژگی‌های متنوعی که دارد می‌تواند یکی از بهترین‌ها برای علاقه مندان به دنیای موسیقی شود.

اگر شما نیز از این دست افراد هستید با دیجی رو همراه شوید تا به بررسی Musixmatch بپردازیم.

متن آهنگ ها برای شما خواهد بود

این اپلیکیشن در کنار قابلیت یافتن متن موسیقی می‌تواند به عنوان یک موزیک پلیر ایفای نقش کرده و خانه‌ای مجهز برای فایل‌های موسیقی شما به حساب بیاید. در صفحه اصلی شما با چندین دسته بندی مختلف از قبیل آلبوم‌ها، سبک، هنرمندان، پوشه و آهنگ‌ها و … مواجه می‌شوید که با اسکرول کردن می‌توانید در میان آن‌ها به جستجو فایل مورد نظر بپردازید.

محیط رابط کاربری این اپلیکیشن به شکل مدرن و در نهایت سادگی ساخته شده تا همگی بتوانند از آن استفاده کنند. اگر صفحه‌ی اصلی را به سمت راست بکشید گزینه‌هایی از قبیل قابلیت شناسایی متن آهنگ و متن‌های شناور در دسترس قرار خواهند گرفت. منظور از قابلیت شناسایی متن آهنگ این است که با شناسایی موسیقی در حال پخش می‌تواند متن آن را به‌صورت هوشمند شناسایی کرده و در دسترس قرار دهد.

بد نیست به این نکته اشاره کرد که در زمان پخش موسیقی شما می‌توانید همیشه متن‌های موسیقی را به شکل شناور در کنار صفحه نمایش خود داشته باشید. به یاد داشته باشید که برای جستجوی متون آهنگ‌ها باید به اینترنت متصل باشید زیرا این اپلیکیشن باید به دیتا سنتر متصل شود.برخی از متن های آهنگ های ایرانی نیز در این اپلیکیشن وجود دارد و حتی می توانید با ورود به اپلیکیشن به نوشتن متن برای آهنگ ها بپردازید.

تجربه‌ی استفاده از این اپلیکیشن این اجازه را به شما می‌دهد که در حین گوش دادن به موسیقی متن آن را نیز در اختیار داشته باشید.


کافه بازار

نظر شما درباره این اپلیکیشن چیست؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar