بلیط هواپیما

ایلان ماسک: هر کس تیک آبی می‌خواهد باید 8 دلار در ماه بپردازد!

ایلان ماسک، مدیرعامل جدید توییتر، از برنامه‌های خود برای برداشتن گام‌هایی متعدد در جهت کاهش وابستگی این شبکه اجتماعی به تبلیغات خبر داد. در همین راستا هزینه سرویس اشتراکی توییتر آبی (Twitter Blue) که در حال حاضر با قیمت 4.99 دلار در ماه در چهار کشور ارائه می‌شود، قرار است به 8 دلار در ماه افزایش یابد و یک تیک آبی نیز در کنار اسم کاربری اعضا نمایش خواهد داد. این صحبت‌های ایلان ماسک پاسخی است به ادعاهای قبلی مبنی بر اینکه سرویس پولی توییتر 20 دلار هزینه خواهد داشت. با دیجی رو همراه باشید.

این کارآفرین مشهور، در یک سری توییت گفته است که سیستم فعلی “ارب و رعیتی” بسیار “چرند” است و از این به بعد علامت تیک آبی را به هر کسی که هر ماه پول پرداخت کند، ارائه خواهد کرد. همچنین، کاربران با پرداخت حق اشتراک در بخش پاسخ‌ها و منشن‌ها نیز در اولویت خواهند بود که این هم یکی از راه‌های مبارزه با اسپم‌ها عنوان شده است.

توییتر

علاوه بر همه این‌ها، مشترکین توییتر آبی می‌توانند ویدیوها و صداهای طولانی‌تری ارسال کنند و همچنین تبلیغات نمایش داده شده برای آن‌ها نصف حالت عادی خواهد بود. ناشرانی هم که تصمیم به همکاری با توییتر داشته باشند، به یک سرویس پرداخت ویژه دسترسی خواهند داشت.

جالب اینجاست که به گفته کیسی نیوتن از وب سایت Platformer، ویژگی Edit یا همان ویرایش توییت‌ها که در حال حاضر فقط برای کاربران سرویس آبی فعال است، به صورت رایگان برای همه ارائه خواهد شد.

بررسی راستی‌آزمایی و قرار دادن تیک آبی در توییتر در حال حاضر فقط برای افرادی که ممکن است جعل هویت شوند، مانند افراد مشهور، سیاستمداران و روزنامه‌نگاران اعمال می‌شود. همچنین، وقتی آپدیت جدید توییتر اجرایی شود، همه کاربران خواهند توانست یک برچسب ثانویه بنویسند که در حال حاضر فقط برای سیاستمداران برجسته رزرو شده است.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها