حیوان خانگی دیجیتالی تاماگوچی دوباره زنده شد!

اگر فکر می‌کنید ایده نگهداری از حیوانات خانگی دیجیتالی اولین بار در بازی پو (Pou) معرفی شده، سخت در اشتباهید! زیرا این ایده در سال 1996 و در قالب یک اسباب بازی دیجیتالی با نام تاماگوچی (Tamagotchi) اجرا شده و از قضا در ژاپن و برخی کشورهای غربی به محبوبیت بالایی نیز دست پیدا کرده بود.

تاماگوچی
نسخه اصلی تاماگوچی که در سال 1996 عرضه شده بود.

البته اگر از نسخه اولیه تاماگوچی استفاده نکرده‌اید و یا حتی تا به امروز اسمش را هم نشنیده بودید (!) ایرادی ندارد، زیرا شرکت بازیسازی باندای نامکو یک نسخه به‌روز شده از آن را در قالب بازی موبایلی My Tamagotchi Forever برای گوشی‌های هوشمند عرضه کرده است.

اگر بازی پو را تجربه کرده باشید، حتماً با ایده نگهداری از حیوان خانگی دیجیتالی آشنایی دارید. شما در بازی باید تمام نیازهای حیوان دست آموز خود را برآورده کرده و او را به بلوغ و تکامل برسانید. نیازهای تاماگوچی شامل موارد مختلفی از خورد و خوراک گرفته تا بازی کردن و تفریح را شامل می‌شود که البته در این بین بعضی از آن‌ها، مانند دستشویی بردن تاماگوچی، ممکن است چندان خوشایند نباشد!

اسکرین شات‌های My Tamagotchi Forever

در بازی امکان تغییر لباس و ظاهر تاماگوچی هم وجود دارد که می‌تواند لذت بخش باشد. همچنین مانند سایر بازی‌های مشابه، تعدادی مینی گیم هم وجود دارد که می‌توانید با حیوان دست آموز خود آن‌ها را انجام داده و سرگرم شوید. یک حالت واقعیت افزوده هم در بازی وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید با تاماگوچی عکس سلفی بگیرید!

با اینکه My Tamagotchi Forever به صورت رایگان در هر دو مارکت گوگل پلی و اپ استور برای دانلود قرار داده شده، اما برای پیشرفت در بازی و باز کردن بعضی قابلیت‌ها باید پول پرداخت کنید (البته در برخی موارد می‌توان با مشاهده تبلیغات اقدام به کسب امتیاز و باز کردن ویژگی‌های قفل شده بازی کرد).

نام اپلیکیشن: My Tamagotchi Forever
قیمت: رایگان
سازنده: BANDAI NAMCO Entertainment Europe
سیستم عامل: اندروید و آی او اس
حجم: 99 مگابایت
لینک کوتاه http://bit.ly/2Nv7Vap
منبع mashable

تبلیغات

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در هنگام ارسال دیدگاه، آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند.

مطالب مرتبط