اپ کده؛ اپلیکیشن نبض بازار، قیمت همه چی در گوشی شما

در این قسمت از اپ کده نگاهی خواهیم داشت به اپلیکیشن نبض بازار که یکی از بهترین‌ها و کارآمدترین‌ها برنامه‌های در حال حاضر بازار اپلیکیشن ها محسوب می‌شود. در کل اگر بخواهیم تعریفی از این اپلیکیشن داشته باشیم باید گفت که نبض بازار قیمت همه چیز از قبیل گوشی موبایل، خودرو و … را در کنار اطلاعاتی کافی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد این است که نبض بازار تنها از یک منبع این اطلاعات را جمع آوری نمی‌کند بلکه از منابع مختلف و معتبر استفاده می‌کند.

با دیجی رو همراه باشید تا نبض بازار را بیشتر بشناسید.

شروع به کار

طراحی این برنامه واقعاً زیبا و کاربردی است و در عین سادگی می‌تواند بسیاری از نیازهای شما را تأمین کند. بر روی لوگوی قرمز رنگ این برنامه کلیک کرده و وارد می‌شویم. در ابتدا آموزش کار و اطلاعات اولیه درباره‌ی این اپلیکیشن برای شما به نمایش در می‌آید. (مطالعه‌ی این بخش‌های را به شما پیشنهاد می‌کنیم، نه تنها در این اپلیکیشن بلکه در تمامی اپلیکیشن ها) سپش وارد صفحه‌ی اصلی یا همان خانه می‌شویم.

در سمت چپ و بالا گزینه‌ی جستجو قرار گرفته که با استفاده از آن می‌توانید هر چیزی که بخواهید را جستجو کنید. کمی پایین‌تر و وسط سه بخش از راست به چپ قرار گرفته است:

  • خانه:بصورت پیش فرض می توانید قیمت های سکه،ارز،گوشی موبایل و … را مشاهده کنید
  • دسته بندی ها:در این قسمت تمامی دسته بندی ها در اختیار شما قرار می گیرد
  • پروفایل:تنظیمات،اطلاعات شخصی،ورود و …

این اپلیکیشن سعی داشته تا اطلاعات مربوط به موضوعاتی که به آن می‌پردازد را در مسیری سریع و آسان در اختیار کاربران بگذارد و در این بخش بسیار موفق عمل کرده است.

کار با این اپلیکیشن

شما هرگونه که بخواهید می توانید از نبض بازار استفاده کنید. برای کار با این اپلیکیشن 3 راه وجود دارد:

  1. استفاده از گزینه ی جستجو:این گزینه در بالای صفحه قرار گرفته تا همیشه در اختیار شما باشد. فقط کافی است موضوع مورد نظر خود را جستجو کنید تا اطلاعات و قمیت ها در اختیار شما قرار بگیرند.
  2. صفحه ی خانه:این بخش به شکلی طراحی شده تا انواع اقسام موضوعات مهم در دسترس باشند.
  3. دسته بندی ها:اگر در بخش خامه محصول خود را نیافتید به شما استفاده از دسته بندی ها را پیشنهاد می کنیم.

برای استفاده و مطالعه‌ی اطلاعات تنها کافیست بر روی محصول و یا موضوع کلیک کرده و اطلاعات را دریافت کنید. (همراه با تصاویر) به‌طور مثال زمانی که در حال بررسی یک محصول هستید گزینه‌های زیادی در اختیار شما قرار دارد. مانند قسمت‌های پیشنهاد شده، تخفیف دار، قیمت، مشخصات، بررسی، نظرات. این قابلیت‌ها می‌توانند برای کاربران بسیار ارزشمن باشند.

در بخش دسته بندی‌ها نیز اگر وارد بخش محصولات شوید می‌توانید برندهای مختلف را به دلخواه انتخاب کنید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها