با اپلیکیشن Promo Codes هر روز یک اپلیکیشن پولی جایزه بگیرید!

با اپلیکیشن Promo Codes هر روز یک اپلیکیشن پولی جایزه بگیرید!

نظرتان راجع به برنده شدن یک برنامه پولی اندروید آن هم به صورت روزانه چست؟ خبر خوش این که اپلیکیشنی در این زمینه طراحی و منتشر شده است که هر روز این شانس را به شما میدهد تا یک برنامه پرداختی اندروید را به صورت رایگان دریافت نمایید. این اپلیکیشن Promo Codes نام دارد و هر روز کاربران آن یک کد ارئقاء دریافت میکنند که با وارد کردن آن می‌توانند یک برنامه پولی از فروشگاه گوگل دانلود نمایند. اگر در هر یک از تلاشهای خود موفق هم نشوید، در هر صورت لینکی از برنامه پولی در فروشگاه به شما داده می‌شود که آن را بررسی نمایید.

پس از نصب و اجرای اپلیکیشن Promo Codes گزینه I’m Feeling lucky لمس کنید، همان لحظه متوجه می‌شوید که آیا آن روز خوش شانس بوده‌اید یا بد شانس! درست است که هر روز فقط یک بار می توانید شانس خود را امتحان کنید، اما خوشبختانه همیشه فردایی وجود دارد…

اپلیکیشن Promo Codes به صورت رایگان در دسترس کاربران سیستم عامل اندروید قرار گرفته است و کاربران نسخه 4.1 به بالا می‌توانند آن را نصب نمایند. خزانه فعلی برنامه‌های پولی برنامه هم اکنون شامل لانچر Nova، برنامه Franco Kernel Updater، تقویم Today Calendar Pro، فوکوس، Impressions، برنامه Relay For Reddit، کلاینت توییتر Twee، شاتل و همچنین Progression می‌شود. هر چه می‌گذرد باید منتظر افزوده شدن به لیست برنامه های Promo codes باشیم.

اگر ایده داشتن/نداشتن شانس روزانه جهت برنده شدن یک اپلیکیشن غیر رایگان اندرویدی برایتان هیجان دارد، جهت دانلود Promo Codes به این لینک در فروشگاه مراجعه کرده و برنامه را نصب کنید. ما که در روز اول بررسی خود بد شانس بودیم و باید روز های دیگر دوباره شانس خود را امتحان کنیم. امیدواریم از این خبر نهایت بهره را برده باشید.