اپلیکیشن اپل موزیک اندروید با قابلیت ذخیره موزیک‌ها بروزرسانی شد

کمپانی آمریکایی اپل با عرضه نسخه اندرویدی اپلیکیشن اپل موزیک خودش ثابت کرد که رقابت از سطح یک پلتفرمی بودن فراتر رفته و همواره کمپانی‌های عرضه کننده تکنولوژی به دنبال راهیابی به پلتفرم‌های مختلف به صورت بدون مرز هستند. در تازه ترین بروزرسانی، این اپلیکیشن قادر خواهد بود تا موزیک‌های کاربران را بر روی کارت‌های اس دی ذخیره نماید.

اپلیکیشن اپل موزیک “Apple Music” هرچند که هنوز هم مراحل آزمایشی خودش را در پلتفرم اندروید سپری می‌کند ولیکن با هر بروزرسانی شاهد افزوده شدن امکانات خوبه به آن هستیم. هم اکنون کاربران اندرویدی این اپلیکیشن قادر خواهند بود تا موزیک‌های مورد علاقه خودشان را بر روی یک کارت حافظه اس دی ذخیره کرده و سپس به صورت آفلاین به آنها گوش فرا دهند.

اگر شما قبلاً از اپلیکیشن اپل موزیک استفاده کرده باشید، می‌توانید هم اکنون از طریق گوگل پلی و یا کافه بازار اقدام به بروزرسانی اپلیکیشن خود نموده تا بتوانید از چنین ویژگی سود ببرید. هرچند که در حال حاضر مشترکین آی او اسی این اپلیکیشن از وجود چنین ویژگی جهت پخش آفلاین موزیک‌های اپل موزیک محروم هستند، این یک اتفاق جالب است که اپل برای کاربران اندرویدی خودش چنین قابلیتی را فراهم نموده است.

اپلیکیشن اپل موزیک وابسته به یک سرویس استریمینگ موسیقی است که به شما اجازه می‌دهد نا به یک آرشیو عظیم 30 میلیونی موزیک موجود در iTunes گوش فرا دهید. اگر تا کنون از سرویس اپل موزیک استفاده نکرده اید می‌توانید از طریق این لینک آن را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب نمایید.

اپلیکیشن اپل موزیک اندروید با قابلیت ذخیره موزیک‌ها بروزرسانی شد

منبع androidauthority
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد