آی پینز

کانن عضو جدید خانواده EOS M را در پایان سال 2016 رونمایی خواهد کرد

آخرین دوربین بدون آینه کانن، EOS M3 در سال 2015 معرفی شد، اما حال که در سال 2016 هستیم ممکن است شاهد یک دوربین بدون آینه جدید از این شرکت باشیم؟ با توجه به شایعات منتشر شده، ممکن است ما تا پایان سال 2016 شاهد معرفی یک دوربین بدون آینه دیگر از کانن باشیم.

بر اساس این گزاراش دوربین جدید جانشین EOS M3 معرفی شده در سال 2015 خواهد بود. به نظر می‌رسد کانن نیز برای نام گذاری این دوربین بدون آینده از مکتب سامسونگ پیروی خواهد کرد و نام نسل بعدی این دوربین را به جای EOS M4 با یک جهش EOS M5 خواهد گذاشت. دقیقا هدف کانن از این کار مشخص نیست اما شاید می‌خواهد به نوعی اختلاف زیاد تکنولوژی و فناوری بین این دو را به نوعی نشان دهد.

canon-eos-m3-topاین گزارش در ادامه به بهبود وضعیت ارگونومیک این دوربین اشاره می‌کند، البته این به معنای تغییرات زیاد نیست و احتمالا EOS M5 تغییرات ظاهری زیادی را به خود نخواهد دید و تا حد زیادی شبیه به برادر بزرگتر خود M3 خواهد بود. انتظار داریم این دوربین همانند سایر اعضای خانواده سری M کانن از سنسور APS-C بهره بگیرد که امکان فیلم‌برداری با وضوح 4K را نیز خواهد داشت. احتمالا شاهد بهبودهایی در صفحه‌نمایش نیز خواهیم بود. در هر صورت در هفته‌های آینده اخبار بیشتری از Canon EOS M5 منتشر خواهد شد، پس بهتر است با دیجی‌رو همراه بمانید.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد