انتشار تصاویر رندر شده جدید از گلکسی اس 10 پلاس

سامسونگ سال آینده میلادی قرار است جدیدترین پرچمدار خود با نام گلکسی اس 10 را معرفی کند. محصولی که به مناسبت دهمین سالگرد ورود محصولات سری گلکسی اس به بازار طراحی شده و سامسونگ به شدت امیدوار است با نوآوری‌ها و ابداعاتی که در این گوشی انجام داده بتواند نظر کاربران را بیش از پیش به این سری محبوب جلب کند.

Galaxy S10 design mockups 450x600 - انتشار تصاویر رندر شده جدید از گلکسی اس 10 پلاس

با اینکه هنوز هیچ تصویر رسمی و تأیید شده‌ای از گلکسی اس 10 یا دیگر مدل‌های آن منتشر نشده، اما در این بین طراحان گرافیکی بیکار نبوده‌اند و سعی کرده‌اند تا با طراحی تصاویری رندر شده بر مبنای اطلاعاتی که تاکنون منتشر شده، ما را با آنچه که قرار است تا چند ماه دیگر به صورت رسمی رونمایی شود آشنا کنند.

Galaxy S10 protectors 450x600 - انتشار تصاویر رندر شده جدید از گلکسی اس 10 پلاس

در جدیدترین مورد از این نوع طراحی‌ها، امروز شاهد انتشار دو تصویر رندر شده از گلکسی اس 10 پلاس هستیم که بیشتر تمرکز خود را بر روی نمایشگر جدید موسوم به Infinity-O گذاشته‌اند و برای هر چه نزدیک‌تر شدن به واقعیت، از تصاویر محافظ صفحه نمایش این محصول در طراحی تصاویر کمک گرفته شده است. این تصاویر با آنچه که تاکنون از پیشرفته‌ترین مدل پرچمدار آتی سامسونگ می‌دانیم کاملاً مطابقت دارند و حاشیه‌های باریک به همراه دو سوراخ کوچک برای تعبیه لنزهای دوربین سلفی کاملاً مشهود می‌باشد.

Galaxy S10 design mockups 1 545x600 - انتشار تصاویر رندر شده جدید از گلکسی اس 10 پلاس

این طور که به نظر می‌رسد در سال 2019 تولید کنندگان تلاش بیشتری برای حذف حاشیه‌ها از اطراف نمایشگر گوشی‌ها خواهند داشت و سامسونگ هم بدون اینکه به سراغ استفاده از بریدگی صفحه نمایش (مانند آیفون 10) برود، سعی کرده تا با تعبیه دوربین سلفی در حداقل فضای ممکن، بیشترین نسبت نمایشگر به بدنه را در خانواده گلکسی اس 10 به معرض نمایش بگذارد.

منبع phonearena

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar