فلای تودی

وجود یک حالت جدید با نام New Game Plus در بازی Deus Ex: Mankind Divided

به تازگی سازنده جدیدترین نسخه از سری بازی های “دئوس اکس” یعنی شعبه مونترال Eidos با ارسال پستی در وب سایت توییتر، تایید کرده است که یک حالت جدید با نام New Game Plus در بازی Deus Ex: Mankind Divided وجود خواهد داشت. در ویدیوی DXTV جدیدی هم که منتشر شده است، طراح ارشد این بازی آقای ژان-فرانکویس دوگاس (Jean-Francois Dugas) و کارگردان آن آقای پاتریک فورتیه (Patrick Fortier) توضیح مختصری درباره این حالت جدید و تغییراتی که در آن وجود خواهد داشت ارائه کرده اند.

آقای دوگاس در این باره گفته است:

ما می دانیم که این حالت جدید همان چیزی است که شما طرفداران، از زمان آغاز نسخه Human Revolution درخواست آن را داشتید و ما بنا به دلایل متعددی نمی توانستیم آن را عملی کنیم. اما این بار ما خبرهای خوبی داریم.

آقای فورتیه هم اضافه کرده است که:

ما برای توسعه این حالت زمان زیادی صرف کرده ایم و تمام تلاشمان هم این بوده است که تا حد ممکن این حالت از بازی سرگرم کننده باشد.

Deus Ex Mankind Divided Screenshot 1سازندگان این عنوان امیدوارند که گیمرها در حالت New Game Plus نکات و اسرار بیشتری را در نقشه های بازی کشف کنند و از گشت و گذار در محیط آن لذت ببرند.

همچنین در ویدیوی منتشر شده، هر دو طراح این بازی به این نکته اشاره کرده اند که تیم آن ها در حال کار بر روی یک سیستم جدید کسب تجربه می باشد و آن ها خواهان اعمال یک نوع گیم پلی خاص در بازی و غلبه یک روش بر روش های دیگر در پیشبرد بازی نیستند و همواره می خواهند سیستمی را در بازی خود بگنجانند که گیمر احساس نکند مجبور به انجام بازی به یک روش از پیش تعیین شده می باشد.

پیش از این و در ماه ژوئیه نیز آقای فورتیه اعلام کرده بود که غول آخرهای بازی Mankind Divided را به روش های مختلفی مانند مبارزه رو در رو، مخفی کاری و یا حتی با استفاده از هوش و صحبت کردن با او، شکست داد! و در توضیح این مطلب هم گفته بود که آن ها می خواهند تمام جنبه های مختلف گیم پلی را در بازی خود در دسترس قرار دهند.

Deus Ex Mankind Divided Screenshot 2آقای فورتیه در این باره گفته است:

قابلیتی که ما می خواهیم به بازی اضافه کنیم، همان چیزی است که پیش از این در مبارزه با غول آخرهای بازی کمبود آن احساس می شد. من فکر می کنم با اینکه مبارزه با غول آخرها هیجان خاص خود را دارند ولی با این حال بعضی از گیمرها دوست دارند به روش های دیگری با آن ها مبارزه کنند و متاسفانه پیش از این امکان چنین کاری وجود نداشت.

در بازی Mankind Divided روش های مختلفی برای مبارزه با غول آخرها مانند مخفی کاری، مبارزه رو در رو و حتی مکالمه با آن ها و به نوعی معامله کردن با آن ها در موقعیت خاص نیز برای گیمرها مهیا شده است تا هر طور که مایل هستند از سد غول آخرها عبور کنند.

انتظار می رود بازی Deus Ex: Mankind Divided در اوایل سال 2016 برای کنسول های نسل هشتمی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان و همچنین رایانه های شخصی روانه بازار شود.

escapistmagazine

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد