فیلم جدید ماتریکس در دست ساخت است؟!

اولین نسخه از فیلم ماتریکس (The Matrix) که در سال 1999 منتشر شد، یک تحول در دنیای سینما محسوب می شد و هنوز که هنوز است بسیاری از دوست‌داران فیلم و سریال، با خاطره‌ای خوش از آن یاد می کنند. با اینکه دو ادامه نیز برای ماتریکس ساخته شد و آن‌ها هم فیلم‌های خوش ساختی بودند اما هیچکدام نتوانستند آن تجربه ناب و لذت بخش نسخه اول را تکرار کنند و به نظر می رسید جادویی که در فیلم اول بود، قابل تکرار نبود. البته هستند کسانی که کل این سه‌گانه را به چشم یک عنوان واحد نگاه کرده و از آن لذت می برند اما به هر حال شماره اول ماتریکس چیز دیگری بود! در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

این مقدمه را گفتیم تا یک خبر خوب برای طرفداران ماتریکس بدهیم و آن هم اینکه به نظر می رسد نسخه جدیدی از این عنوان در دست ساخت است. بر اساس گزارش جدیدی که یکی از منابع Geeks WorldWide منتشر کرده، نسخه جدیدی از فیلم ماتریکس در دست ساخت بوده و ستاره فیلم هم مایکل بی.جردن خواهد بود. مایکل بی.جردن به خاطر ایفای نفش در فیلم‌هایی همچون Creed و Black Panther شناخته شده است. با وجود انتشار این گزارش، منبع مذکور تأکید کرده که قادر به تأیید یا تکذیب این خبر نیست، اما باید اشاره کنیم که این اولین بار نیست که زمزمه‌هایی از ساخت ماتریکس جدید به گوش می رسد.

فیلم جدید ماتریکس در دست ساخت است؟!

پیش از این و در سال 2017، The Hollywood Reporter مدعی شده بود که کمپانی برادران وارنر قصد اکران دوباره مجموعه ماتریکس را دارد اما اینکه قرار است سه گانه اول بازسازی شود یا فیلم‌هایی کاملاً جدید از این مجموعه تولید شود، مشخص نشده بود. همچنین گفته شده بود که لانا واچوسکی یکی از دو کارگردان نسخه اول ماتریکس، کارگردانی فیلم جدید را بر عهده خواهد داشت.

هنوز هیچ چیز به صورت رسمی تأیید نشده و تمامی اخبار در مورد ساخته شدن قسمت جدیدی از ماتریکس در حد شایعه هستند، اما با توجه به شنیده شدن این خبر در منابع مختلف به نظر می رسد، این مسئله از واقعیت نشأت گرفته باشد و در آینده شاهد اکران ماتریکس جدید باشیم. اتفاقی که با توجه به محبوبیت بسیار بالای سه گانه اصلی به هیچ وجه دور از انتظار نیست.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها