سونی سرانجام از رنگ های جدید کنترلر دوال سنس رونمایی کرد

بالاخره پس از شایعات و گمانه‌زنی‌های فراوان، سونی رسماً اعلام کرد که کنترلر پلی استیشن 5 موسوم به دوال سنس را در رنگ‌های مشکی و قرمز نیز روانه بازار خواهد کرد. مدل مشکی رنگ به صورت یکپارچه و تک رنگ طراحی شده اما در مدل قرمز، قسمت پایین بدنه همچنان مشکی خواهد بود و در واقع در همان کنترلر دو رنگ فعلی، رنگ قرمز جایکزین رنگ سفید شده است.

بیشتر بخوانید:

نوع رنگ‌بندی کنسول پلی استیشن 5 و به خصوص کنترلر آن از همان ابتدای معرفی، بحث‌های زیادی را برانگیخت و طرفداران کنسول سونی را به دو جبهه موافق و مخالف تقسیم کرد. در حالی که برخی این طراحی دو رنگ سفید و مشکی را تحسین می‌کردند، عده‌ای دیگر خواهان رنگ یکدست مشکی همیشگی بودند.

دوال سنس مشکی

حال،‌ بعد از گذشت چند ماه از عرضه پلی استیشن 5، رنگ‌های جدید از راه می‌رسند تا پاسخی به کاربران معترض باشند. البته، از آنجا که طراحی کلی کنسول بر پایه سیستم دو رنگ انجام شده و تمام لوازم جانی آن به همین شکل طراحی شده‌اند، مدل قرمز رنگ ممکن است تافته جدا بافته به نظر رسیده و همخوانی مناسبی با خود کنسول و قطعات جانبی آن نداشته باشد. اما در مورد مدل مشکی، به نظر نمی‌رسد این مسئله چندان مشکل‌ساز باشد.

سونی هنوز به تاریخ دقیق عرضه کنترلرهای جدید اشاره نکرده و تنها ماه آینده را به عنوان بازه زمانی این کار معرفی کرده است. با این حال، وب سایت آمازون روز 18 ژوئن (28 خرداد) را برای ارسال سفارشات در نظر گرفته که می‌تواند نشان دهنده زمان عرضه دقیق کنترلرهای مشکی و قرمز باشد. در ضمن،‌ قیمتی که برای مدل مشکی در نظر گرفته شده 70 دلار بوده و مدل قرمز هم با قیمت 75 دلار به فروش می‌رسد.

دوال سنس قرمز

خوشبختانه به نظر نمی‌رسد کنترلرهای جدید مشکلی از لحاظ میزان موجودی داشته باشند و می‌توانند در دسترس تمامی کاربران قرار بگیرند. این در حالی است که خود کنسول پلی استیشن 5 و برخی قطعات جانبی آن از 6 ماه پیش تاکنون که عرضه کنسول آغاز شده، همواره با مشکل کمبود موجودی دست به گریبان بوده و هنوز هم این مشکل پابرجاست.

منبع tomsguide
مطالب پیشنهادی
guest
1 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها