جذابیت ترکیب رنگ مشکی و قرمز را در گوشی‌های آیفون مشاهده کنید!

کمپانی شناخته شده اپل روز سه شنبه مدل جدیدی از گوشی‌های هوشمند پرچمدار خود با نام آیفون 7 و آیفون 7 پلاس را در رنگ قرمز از سری PRODUCT RED معرفی کرد. این گوشی‌ها علاوه بر ظاهر جذابی که دارند از یک منظر دیگر نیز بسیار قابل توجه هستند؛ بنا به گفته اپل، بخشی از درآمد حاصل از فروش هر دستگاه از این مدل‌های جدید به صندوق جهانی مبارزه با ایدز اختصاص خواهد یافت.

بنابراین، با گوشی‌های جذابی روبرو هستیم که در جهت تأمین منافع امور خیریه به فروش خواهند رسید. خب، همان طور که احتمالاً متوجه شده‌اید، کاور پشتی بدنه این مدل‌های جدید قرمز رنگ خواهد بود، اما در مورد جلوی بدنه چطور؟ آیا نمای جلویی بدنه تنها در رنگ سفید طراحی شده است!

آیفون 7 قرمز با جلوی بدنه مشکیاز لحظه‌ای که این دو گوشی معرفی شدند، این سؤال برایمان مطرح شده بود که ترکیب رنگ مشکی و قرمز چگونه می‌تواند باشد؟ ترکیب رنگ‌های قرمز و سفید بسیار جالب بوده و نمای خوبی به گوشی داده است، اما آیا این همخوانی در مورد رنگ‌های قرمز و مشکی هم می‌تواند وجود داشته باشد؟

به منظور یافتن پاسخی برای این سؤال، تصمیم گرفتیم تا قرار گرفتن رنگ‌های قرمز و مشکی در کنار هم و در گوشی‌‌های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس را تست کرده و نتیجه را مشاهده نماییم. خوشبختانه همان طور که در تصاویر خلال مطلب هم می‌توانید ملاحظه کنید، ترکیب رنگی مذکور بسیار جذاب و زیبا به نظر می‌رسد.

البته متأسفانه با توجه به سابقه اپل و محصولاتی مانند آیپد و مک پرو که در رنگ قرمز ارائه شده بودند، احتمال به حقیقت پیوستن مدل‌های قرمز و مشکی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس بسیار کم است، اما با این حال همچنان امیدواریم که اپل این ترکیب رنگی را نیز در گوشی‌های خود امتحان کند.

نظر شما چیست؟ آیا از مدل‌های جدید آیفون 7 آیفون 7 پلاس با ترکیب رنگ قرمز و مشکی خوشتان می‌آید؟ نظرات خود را با ما و دیگر خوانندگان دیجی رو در میان بگذارید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها