آی پینز

کاربران به یک محافظ صفحه جدید برای آیفون 7 و 7 پلاس نیاز دارند

با عرضه آیفون‌های 7 و 7 پلاس به نظر می‌رسید که اپل همان طراحی آیفون‌های قبلی را حفظ کرده است. یعنی به نظر می‌رسید که لوازم آیفون 6 و 6 اس شما می‌تواند برای آیفون‌های جدید هم مورد استفاده قرار گیرد و ما حدس می‌زنیم که این قضیه تا حدود زیادی درست باشد. البته به جز آیفون 7 پلاس که از دوربین دوگانه بهره می‌برد.

اما درباره محافظ صفحه چطور؟ برای کسانی که به مفید بودن محافظ صفحه اعتقاد دارند خبرهای بدی وجود دارد چرا که به نظر می‌رسد محافظ صفحه قبلی شما بر روی آیفون جدید کار نخواهد کرد. گفته می‌شود از آنجایی که اپل تغییراتی در قسمت خروجی صدای گوشی‌های آیفون 7 و 7 پلاس به وجود آورده است، محافظ صفحه قبلی آیفون‌های 6، 6 اس، 6 پلاس و 6 اس پلاس با آیفون‌های جدید مطابقت نخواهد داشت و ممکن است بخشی از خروجی صدا را بپوشاند.

ما فرض می‌کنیم که به اندازه و طراحی محافظ صفحه بستگی داشته باشد. تعدادی محافظ صفحه در بیرون وجود دارد که تنها بخشی از صفحه که کاربران با آن سرو کار دارند را می‌پوشاند پس به احتمال زیاد این کاورها می‌توانند بر روی گوشی‌های جدید هم مورد استفاده قرار گیرند اما اگر محافظ صفحه شما به طور کامل صفحه نمایش را می‌پوشاند، باید منتظر محافظ سازگار با آیفون 7 و 7 پلاس باشید.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ایفون 7
ایفون 7
7 سال قبل

ممنون از پست و اطلاعات خوبتون