سری جدید محصولات سرفیس درراه است

به نظر می‌رسد مایکروسافت قرار است سری جدیدی از تبلت های خود را به بازار عرضه کند. یک توسعه‌دهنده که به‌تازگی بازدیدی از ساختمان ۸۸ مایکروسافت داشته اشاراتی کرده که به نظر می‌رسد محصولات بعدی سرفیس برای سال ۲۰۱۷ برنامه‌ریزی‌شده‌اند.

توسعه‌دهنده‌ای به نام صبحان چمبورکر اخیراً بازدیدی از ساختمان ۸۸ مایکروسافت داشته است. در این ساختمان، مایکروسافت محصولات سخت‌افزاری خود را به نمایش گذاشته است. تصاویر محصولاتی چون Surface Pro 4، Surface Book و حتی کیبورد مخصوص Surface  نیز در این ساختمان و بر روی دیوار وجود داشتند. البته علاوه بر محصولات عرضه‌شده مایکروسافت، یک جای خالی برای سال ۲۰۱۶ وجود داشت که جمله “به‌زودی” بر روی آن نوشته‌شده بود. با توجه به این توضیح، انتظار می‌رود که مایکروسافت برای عرضه یک دستگاه جدید برنامه‌ریزی کرده است.

او همچنین سه جای خالی را در این ساختمان مشاهده کرده است. گرچه مشخص نیست این دستگاه‌ها چه نوع دستگاهی هستند. گرچه هرسال شایعاتی در رابطه با گوشی‌های سرفیس منتشر می‌شود اما مایکروسافت هرسال اقدام به عرضه تبلت جدیدی می‌کند.

جدای از این شایعات، شایعات دیگری نیز به بیرون درز کرده که خبر از عرضه کامپیوترهای All in One بانام تجاری سرفیس می‌دهد. که با این اقدام مایکروسافت  به‌گونه‌ای به رقیب جدید شرکت اپل نیز بدل می‌شود. اما هنوز معلوم نیست که این کامپیوترها در چه زمانی عرضه خواهند شد؟ سال ۲۰۱۶ و یا سال ۲۰۱۷؟

سرفیس 2017

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.