نسخه جدید و نسل بعدی Battlefield در تعطیلات 2021 عرضه خواهد شد

طرفداران سری بازی‌های بتلفیلد (Battlefield) می‌توانند خوشحال باشند، چرا که اخیراً زمزمه‌هایی از عرضه نسخه نسل جدید از این سری و خلق دوباره یک میدان نبرد هیجان انگیز در کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی به گوش می‌رسد. کمپانی EA به تازگی فاش کرده که بازی بعدی از سری Battlefield در دست ساخت است و در تعطیلات آخر سال 2021 عرضه خواهد شد. این شرکت در کنار اعلام زمان عرضه بازی، وعده عنوانی در مقیاسی بی‌نظیر در سری Battlefield و همچنین یک عنوان نسل بعدی تمام عیار را داده است.

این خبر را مدیر عامل شرکت EA، اندرو ویلسون، تأیید کرده و گفته است:

استودیوی DICE بازی بعدی از سری Battlefield را در مقیاسی می‌سازد که قبلاً سابقه نداشته است. پیشرفت‌های فنی کنسول‌های نسل جدید این امکان را برای تیم سازنده مهیا می‌کند که چشم‌انداز واقعی نسل بعدی را برای این سری متصور باشند. ما به زودی تست داخلی بازی را آغاز می‌کنیم و تاکنون بازخوردهای بسیار خوبی را در مورد این بازی دریافت کرده‌ایم. Battlefield بعدی قرار است در تعطیلات سال 2021 عرضه شود و در بهار سال آینده اطلاعات بیشتری را در این خصوص به اشتراک خواهیم گذاشت.

او این طور ادامه داده است که:

ما تمام نیروی استودیو را صرف توسعه Battlefield کرده‌ایم و یک سال هم زمان بیشتری در اختیار آن‌ها قرار داده‌ایم. همه این‌ها به این خاطر است که اطمینان حاصل کنید با یک بازی نسل بعدی واقعی طرف خواهید بود. اعضای استودیوی DICE از بااستعدادترین بازیسازان دنیا هستند و ما از تجارب بخش EA SPORTS و شخص دیوید راتر که هم در زمینه سرویس‌های آنلاین و هم در زمینه توسعه بازی دید خوبی دارد، برای کمک هر چه بیشتر به رهبری این تیم استفاده کرده‌ایم.

با این تفاسیر، تا عرضه Battlefield جدید برای کنسول‌های نسل بعدی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و سری اس، دقیقاً یک سال زمان باقی است و برای کسب اولین جزئیات در خصوص این عنوان باید تا بهار سال آینده منتظر بمانیم.

منبع beebom
مطالب پیشنهادی
guest
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها