به‌روزرسانی جدید Xbox One امکان خاموش کردن “صدای آغاز به کار” را به کاربران می‌دهد

آیا صدای شروع به کار Xbox One اعصاب‌تان را به هم ریخته؟ اگر این طور است پس حتما عاشق این ‌به‌روزرسانی جدید مایکروسافت برای این کنسول می‌شوید. Larry Hryb ملقب به Major Nelson از مایکروسافت تایید کرد که در به‌روزرسانی بعدی Xbox One، کاربران قادر خواهند بود صدای راه اندازی کنسول هنگام روشن شدن آن را خاموش کنند.

ظاهرا این ویژگی به درخواست جامعه دارندگان این کنسول است و مایکروسافت نیز با ارائه این ویژگی اختیار خاموش یا روشن کردن صدای راه‌اندازی Xbox One را به خود گیمرها واگذار کرده است.

شرکت مایکروسافت همچنان به صدای جامعه بزرگ گیمرهای Xbox One گوش فرا می‌دهد تا مواردی را که سبب نگرانی و آزار آنها می‌شود را مرتفع سازد.

xbox-one-640x365Larry Hryb همچنین بر روی توییتر خود تصاویری را منتشر کرده که چگونگی دسترسی به این تنظیمات را نشان می‌دهد. به وسیله این تنظیمات می‌توانید تعیین کنید که صدای آغاز به کار کنسول تنها در هنگام استفاده از دکمه پاور و دستیار صوتی فعال باشد یا این که به طور کامل خاموش باشد.

این ویژگی هنوز از سوی منابع رسمی مایکروسافت تایید نشده است، اما از آنجا که اغلب موارد درخواست شده کاربران به Xbox One اضافه شده است، افزودن این ویژگی به تنظیمات کنسول در آینده، چندان دور از ذهن نیست.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد