برنامه جدید +Nike خبر از اضافه شدن قابلیت GPS به اپل واچ می‌دهد

پس از آپدیت جدید اپلیکشن +Nike ویژگی‌های جدیدی را برای خریداری از فروشگاه‌های آنلاین نایکی دیدیم. علاوه‌ی بر این‌ها اپ جدید نایکی پلاس دارای قابلیت‌های بازسازی شده‌ی جدید و کاربردی نیز شده است. با آپدیت به ورژن 5.0 این برنامه Nike+ Running به Nike+ Run Club تغییر نام می‌دهد و به کاربران تضمین می‌کند که هرآن‌چه که برای بهتر دویدن نیاز دارند، در اختیار آنان خواهد گذاشت. این اپ سرعت دویدن، ارتفاع و مسافت طی شده و ضربان قلب کاربران را اندازه‌گیری و ذخیره می‌کند. این برنامه همچنین با اپل واچ به خوبی ارتباط برقرار کرده تا از درستی تمام اطلاعات مذکور مطمئن شود.

نکته‌ی جالب دیگر این است که در توضیحات این اپلیکشن به عرضه‌ی یک اپل واچ با امکانات GPS اشاره شده است. در توضیحات این‌گونه آمده که کاربران می‌توانند تلفن‌های همراه خود را در خانه رها کرده و تنها با به همراه بردن واچ، دویدن خود را آغاز کنند. این امکان تنها در صورتی میسر خواهد بود که اپل واچ دارای GPS شود. بنابراین دارندگان نسل دوم اپل واچ بدون این که نیاز باشد اسمارت واچ خود را با گوشی‌شان همگام سازی کنند، می‌توانند از خدمات مکان‌یابی بهره ببرند.

امکانات جدید شامل قسمت برنامه‌ریزی شده‌ی مربی، امکان به اشتراک گذاری اطلاعات و اضافه کردن هشتگ می‌شوند. محیط کاربری نیز دچار تغییراتی شده است. اپلیکشن نایکی پلاس 5.0 به صورت رایگان در اپل استور قابل دانلود است.

منبع Phone Arena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد

دیگران چه می خوانند؟