آی پینز

اولین بازی موبایلی نینتندو در تاریخ 19 اردیبهشت 97 به طور کامل متوقف خواهد شد!

پس از گذشت کمتر از دو سال از عرضه بازی «میتومو» (Miitomo) در اواخر سال 2016، شرکت ژاپنی نینتندو اعلام کرده که قصد دارد این بازی اجتماعی را متوقف کند. میتومو در ابتدای عرضه خود توانست توجه رسانه ها را جلب کرده و تنها در عرض چند روز میلیون ها بار دانلود شود. در همین حال، نینتندو به عنوان بخشی از برنامه نهایی خود برای تعطیل کردن بازی به صورت کامل در ماه مه، گفته که تمام پرداخت های درون برنامه‌ای این عنوان در تاریخ مذکور از کار خواهند افتاد.

با این حال، اگر کاربران اقدام به خرید آیتم‌هایی نموده اما با تعطیل شدن سرورهای بازی هرگز فرصت استفاده از آنها را به دست نیاورند، خواهند توانست پول خود را پس بگیرند. هرچند برخی گزارش ها نشان می دهند که تنها کاربران ژاپنی از چنین امکانی برخوردار خواهند بود.

البته لازم به ذکر است که توقف میتومو و از رده خارج شدن آن چندان هم غیرمنتظره نبود و از خیلی وقت پیش انتظار چنین اتفاقی می‌رفت. در حالی که این بازی در ابتدا به عنوان پردانلودترین عنوان فروشگاه اپ استور و همچنین گوگل پلی در ایالات متحده شناخته شده بود، اما محبوبیت آن به مرور زمان به شدت کاهش یافت به طوری که در حال حاضر رتبه 150 را در اپ استور و 74 را در گوگل پلی در اختیار دارد.

میتومو نینتندو

اگر شما هم از اندک بازیکنان میتومو هستید و هنوز از آن استفاده می‌کنید، بهتر است هر چه زودتر همه کاراکترهای Mii خود را در اسرع وقت به سایر کنسول های سازگار مانند سوئیچ و یا 3DS انتقال دهید، زیرا با بسته شدن بازی توسط نیننتندو، دیگر امکان ورود به حساب کاربری و بازیابی کاراکترهای Mii وجود نخواهد داشت.

نینتندو به عنوان تشکر از همه بازیکنانی که تا لحظه آخر از میتومو استفاده کرده‌اند، قصد دارد در طی هفته‌های پایانی عمر این بازی تعدادی از آیتم‌های برتر موجود در آن را به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار دهد تا وداع خوشی با بازی محبوبشان داشته باشند.

منبع beebom
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها