گوشی‌های امسال گوگل فاقد جک 3.5 میلی‌متری هدفون خواهند بود!

بسیاری از کاربران منتظر معرفی گوشی جدید گوگل هستند. دلیل علاقه اکثر کاربران به گوشی‌های این کمپانی، استفاده از اندروید خام در آن‌ها و دریافت سریع جدیدترین به روزرسانی‌های این پلتفذم محبوب می‌باشد. از سال گذشته شاهد عرضه گوشی‌های قدرتمندتری از این کمپانی بودیم به نحوی که با پرچمداران سایر شرکت‌های تولیدکننده گوشی‌های هوشمند قابل رقابت بود.

پس از گذشت یک سال از عرضه گوگل پیکسل و پیکسل ایکس ال، حال نوبت به رونمایی نسل جدید این دو گوشی‌ رسیده است. معرفی دو پرچمدار جدید گوگل در هفته‌های آینده انجام خواهد شد. هر روز خبرها وشایعاتی در مورد گوگل پیکسل 2 و پیکسل ایکس ال 2 منتشر می‌شود که هر کدام برخی از ویژگی‌های گوشی‌های جدید گوگل را افشا می‌کنند.

گوگل پیکسل 2

بر اساس جدیدترین خبرها دو گوشی سال 2017 گوگل، فاقد جک هدفون خواهند بود. به نظر می‌رسد گوگل نیز راه اپل را در پیش گرفته و قصد دارد تا جک 3.5 میلی‌متری هدفون را از گوشی‌های خود حذف نماید. البته قطعا آداپتورهای تبدیل USB-C به جک هدفون در داخل جعبه این دو گوشی قرار خواهد گرفت.

از دیگر مشخصات این دو گوشی می‌توان به طراحی دگرگون شده‌ آن‌ها اشاره کرد. قاب رویی پیکسل 2 و پیکسل ایکس ال 2 حاشیه‌های بسیار نازکی دارد که این طراحی جدید به زیبایی گوشی و بزرگتر شدن اندازه صفحه نمایش کمک فراوانی می‌کند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.