نوکیا 106 معرفی شد؛ فیچرفونی با طول عمر باتری بالا

اگرچه این روزها گوشی های هوشمند پیشرفت چشمگیری داشتند اما برخی ترجیح می دهند همانند گذشته تنها به خرید فیچرفون ها یا همان تلفن همراه ساده بپردازند.

در این میان شرکت HMD به عنوان تولیدکننده محصولات برند نوکیا، از فیچرفون جدید نوکیا 106 رونمایی کرد. طراحی این تلفن همراه یادآور محصولات گذشته نوکیاست، به صورتی که شرکت فنلاندی شهرت خود را از این نوع تلفن های همراه بدست آورد.

شاید نوکیا 106 ویژگی های خاصی برای گفتن نداشته باشد، اما آن چه که این روزها برای بسیاری از دارندگان تلفن هوشمند اهمیت دارد و این تلفن همراه نیز از آن برخوردار است، عمر باتری طولانیست.

به گفته HMD، نوکیا 106 با یک بار شارژ می تواند 15.7 ساعت شارژدهی داشته باشد. توجه کنید این مدت زمان تنها برای استفاده مدوام است و در صورت عدم استفاده از این تلفن همراه، عمر باتری بیش از یک روز خواهد بود. از مشخصه های کلیدی Nokia 106 می توان به صفحه نمایش 1.8 اینچی 160×120 پیکسلی، قابلیت ذخیره سازی 2000 مخاطب و 500 پیامک اشاره کرد.

قیمت مشخصی توسط HMD اعلام نشده و انتظار داریم آن را در بازارهای مختلفی مشاهده کنیم. شایان ذکر است این فیچرفون قرار نیست به بازار ایالات متحده ورود پیدا کند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها