قیمت و تاریخ عرضه نوکیا 3310 جدید

گوشی نوکیا 3310 جدید یکی از جالب‌ترین محصولات معرفی شده در کنگره جهانی موبایل 2017 یا همان MWC بود. البته جالب بودن این گوشی از جنبه‌های دیگری است و نباید آن را با گوشی‌های هوشمند مدرنی که در نمایشگاه ارائه شده‌اند مقایسه نمود. در واقع این محصول جدید نوکیا کاملاً مخالف چیزی است که بیشتر کاربران امروزه از گوشی‌های هوشمند انتظار دارند. نوکیا 3310 جدید اصلاً هوشمند نیست، صفحه نمایش لمسی ندارد و هیچ اپلیکیشنی هم بر روی آن قابل نصب نیست. حتی با این گوشی، سلفی هم نمی‌توانید بگیرید!

در اینجا ممکن است بپرسید پس این همه هیجان و هیاهو پیرامون نوکیا 3310 جدید برای چیست؟

این مسئله دو دلیل عمده دارد: اول اینکه کاربران از استفاده مداوم از گوشی‌های هوشمند اندرویدی و یا آیفون‌ها، تاحدودی خسته شده‌اند و چنین وسیله ساده‌ای می‌تواند همان چیزی باشد که برای دور شدن موقت از دنیای پر استرس تکنولوژی‌های نو، به آن نیاز دارند. دلیل دوم و مهم‌ترین دلیل هم این است که این گوشی نام 3310 دوست داشتنی را یدک می‌کشد و قرار است خاطرات خوش کاربران این گوشی قدیمی را دوباره زنده کند! اگر شما هم زمانی از نوکیا 3310 اصلی استفاده کرده باشید، مطمئناً دوام بالای آن، طول عمره فوق العاده باتری و صد البته بازی مار را فراموش نکرده‌اید.

نوکیا 3310 قدیمی و جدید
نوکیا 3310 اصلی (راست) در کنار نوکیا 3310 جدید (چپ)

اما گذشته از این‌ها در مطلب پیش رو قصد داریم تا اطلاعاتی راجع به تاریخ عرضه و قیمت این محصول، خدمت شما ارائه نماییم. خبر خوبی که به تازگی منتشر شده این است که نوکیا 3310 جدید قرار است محصولی بسیار ارزان قیمت باشد. در اروپا، که اتفاقاً بازار هدف اصلی این گوشی خواهد بود، قیمتی برابر 49 یورو (حدود 51 دلار) برای آن تعیین شده، که بسیار هیجان انگیز است. تاریخ عرضه این محصول نیز زمانی در سه ماهه دوم سال جاری میلادی خواهد بود و اطلاعات دقیق‌تر در مورد این تاریخ به زودی اعلام خواهد شد.

برای اطلاع از آخرین اخبار پیرامون این گوشی و سایر محصولات معرفی شده در MWC 2017 با دیجی رو همراه باشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar