نوکیا 6 به زودی در خارج از چین نیز در دسترس خواهد بود

نوکیا 6 در کشور چین فوق‌العاده محبوب است، به نحوی که بیش از 1.4 میلیون نفر نسبت به خرید این گوشی هوشمند جدید ابراز علاقه کرده‌اند. کمپانی فنلاندی سازنده این محصول، در اولین دور فروش خود موفق شد تنها در عرض کمتر از یک دقیقه، تمامی موجودی نوکیا 6 را به فروش برساند و انتظار می‌رود این اتفاق دوباره با آغاز دور دوم فروش، در روز 26 فوریه (8 اسفند) نیز رخ دهد.

متأسفانه، از آنجا که HMD هنوز اعداد و ارقام مربوط به فروش نوکیا 6 را اعلام نکرده، هیچ راهی برای محاسبه این که تاکنون چند واحد از این گوشی هوشمند فروخته شده است، وجود ندارد. اما خبر خوبی که امروز منتشر شده این است که به احتمال زیاد به زودی شاهد آغاز فروش نوکیا 6 در خارج از چین نیز خواهیم بود.

نوکیا 6 در خرده فروشی Lazadaظاهراً، یک خرده فروشی بزرگ در فیلیپین، فروش نوکیا 6 را از روز 26 فوریه (8 اسفند) شروع خواهد کرد. علاوه بر این، خرده فروشی Lazada قرار است مدل سفید رنگ نوکیا 6 را نیز به فروش برساند؛ مدلی که در زمان عرضه رسمی این محصول در دسترس خریداران قرار نگرفته بود.

البته کسانی که قصد خرید این گوشی هوشمند را در خارج از چین داشته باشند، باید کمی سر کیسه را شل کنند، زیرا Lazada آن را ارزان نخواهد فروخت. با وجود اینکه خرده فروشی چینی JD.com نوکیا 6 را با قیمتی معادل 245 دلار عرضه کرده است، خرید این محصول در فیلیپین، 370 دلار هزینه در بر خواهد داشت.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها