نوکیا 8 به زودی به‌روزرسانی اپلیکیشن دوربین (Pro Camera) را دریافت می‌کند

با اینکه نوکیا 8 یکی از بهترین تولیدات کمپانی فنلاندی اچ ام دی گلوبال محسوب می شود اما این گوشی هوشمند را نمی توان یک پرچمدار کامل و بی عیب و نقص به شمار آورد. البته نکته امیدوار کننده ماجرا این جا است که خوشبختانه بیش‌تر نواقص و کمبودهای این گوشی با راه کارهای نرم افزاری قابل حل است و بنابراین شرکت سازنده به مرور زمان می‌تواند به کامل تر شدن هر چه بیشتر محصول خود کمک کند.

یکی از کمبودهایی که در نوکیا 8 نسبت به نوکیا 8 سیروکو و نوکیا 7 پلاس احساس می شد نبود حالت پیشرفته یا Pro mode و برخی دیگر از قابلیت ها در اپلیکیشن دوربین این گوشی بود. حال اچ ام دی گلوبال قصد دارد با عرضه یک به‌روزرسانی نرم افزاری قصد دارد این قابلیت ها را به سری های قدیمی تر نوکیا هم اضافه کند. نوکیا 8 یکی از اولین نامزدها برای دریافت به‌روزرسانی مذکور به شمار می رود و کاربران این گوشی در آینده ای نزدیک می توانند از امکانات جدیدی در اپلیکیشن دوربین گوشی خود استفاده کنند.

یکی از مسئولان ارشد کمپانی اچ ام دی در رابطه با اینکه چرا آماده کردن این به‌روزرسانی نرم افزاری زمان زیادی طول کشیده توضیحاتی ارائه کرده و همچنین اشاره نموده است که کاربران نوکیا 8 برای دریافت آن لازم نیست زیاد صبر کنند:

ما باید کل چارچوب تصویربرداری را اصلاح می‌کردیم. ما ماه ها بر روی آن کار کرده ایم. درست است که آماده شدن آن بیش از پیش بینی من طول کشیده اما نتیجه کار خوب به نظر می رسد. ما به زودی این به‌روز‌رسانی را منتشر خواهیم کرد.

بنابراین اگر از کیفیت تصاویر گرفته شده با نوکیا 8 کمی ناراضی هستید، می توانید امیدوار باشید که با دریافت به‌روزرسانی Pro Camera برخی از نواقص دوربین این گوشی بهبود پیدا کند.

منبع phonearena

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.