عرضه نوکیا 9.3 پیورویو (Nokia 9 PureView) باز هم به تعویق افتاد!

جانشین گوشی پرچمدار نوکیا 9 پیورویو (Nokia 9 PureView)، یعنی نوکیا 9.3 پیورویو (9.3 PureView)، مدت‌هاست که مراحل ساخت را طی می‌کند و هنوز خبری از عرضه آن نشده است. در ادامه تأخیرهای متعددی که این محصول با آن‌ها مواجه شده، امروز هم گزارش جدیدی منتشر شده مبنی بر اینکه عرضه نوکیا 9.3 پیورویو دوباره به تعویق افتاده است. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

در حالی که انتظار می‌رفت کم کم به زمان رونمایی از نوکیا 9.3 پیورویو نزدیک شویم، اما ظاهراً انتظارها برای این گوشی قرار است بسیار طولانی‌تر باشد! اگر شما هم جزو کسانی هستید که منتظر عرضه پرچمدار نسل بعدی نوکیا هستند، باید تا نیمه اول سال 2021 منتظر بمانید. متأسفانه، در حال حاضر هیچ بازی زمانی مشخصی برای عرضه این گوشی اعلام نشده و حتی ماه یا فصل رونمایی از آن هم معلوم نیست.

گوشی نوکیا 9.3 پیورویو

البته تأخیر خوردن نوکیا 9.3 پیورویو، جنبه‌های مثبتی هم دارد و به عنوان نمونه حالا می‌توانیم امیدوار باشیم که این گوشی با تراشه نسل آتی کوالکام یعنی اسنپدراگون 875 روانه بازار شود. انتظار می‌رود جزئیات این تراشه جدید در ابتدای ماه دسامبر ارائه شود و البته پیش از این هم شایعاتی به گوش می‌رسید مبنی بر اینکه اولین پرچمدارهای مبتنی اسنپدراگون 875 از اواسط ماه ژانویه 2021 از راه خواهند رسید.

حتی شاید بتوان گفت ورود قریب الوقوع اسنپدراگون 875 در نهایت مسئولان اچ‌ام‌دی گلوبال را مجبور کرده تا عرضه نوکیا 9.3 را به تعویق بیندازند. چرا که اگر این گوشی در ماه‌های انتهایی 2020 عرضه می‌شد، مسلماً تنها با فاصله چند ماه با خیل عظیمی از رقبای مجهز به اسنپدراگون 875 مواجه می‌گردید و از همین رو رقابت را خیلی زود واگذار می‌کرد.

البته فعلاً همه این صحبت‌ها در حد گمانه‌زنی هستند و هیچ یک از منابع رسمی خبر به تأخیر افتادن عرضه نوکیا 9.3 پیورویو را تأیید نکرده‌اند. اما در هر صورت امیدواریم این همه صبر و تأخیرهای پی‌در‌پی ارزشش را داشته باشند و نوکیا 9.3 پیورویو بتواند بعد از مدت‌ها طرفداران برند نوکیا را راضی کند.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.