تصاویری از نوکیا 9 با 5 دوربین اصلی فاش شد!

اینطور که به نظر می‌رسد، داستان نمایشگرهای بزرگ و با چگالی پیکسلی بالا، این‌بار به سراغ دوربین گوشی ها آمده و کمپانی های تولید کننده گوشی های هوشمند به منظور پیشی گرفتن از یکدیگر، در حال ارتقای دوربین گوشی ها هسنند، آن‌هم به روش های عجیب و غریب!

در تصاویری که به تازگی از نوکیا 9 فاش شده، پشت این گوشی 5 دوربین اصلی قرار گرفته است، نمایی که بیشتر در دوربین های فوق پیشرفته و مدار بسته دیده می شود، نه بر روی یک گوشی هوشمند! البته در گذشته شایعاتی منتشر شده بود مبنی بر اینکه پرچمدار نوکیا، نوکیا 10 نام دارد، در حالی که شخصی که این تصویر را منتشر کرده، مدعی شده این تصویر متعلق به نوکیا 9 است.

در این تصویر مشخص است که نوکیا 7 دایره را به صورت منظم پشت گوشی خود تعبیه کرده که یکی از آنها محل قرارگیری فلش LED است، دیگری فوکوس لیزری را در خود جای داده و 5 تای باقی مانده، دوربین 5 گانه نوکیا 9 را تشکیل داده‌اند که برند محبوب زایس بین آنها حک شده است.

انظار می رود نوکیا 9 طی چند ماه آینده به صورت رسمی معرفی شود و احتمالا این گوشی به تراشه‌ی اسنپدراگون 845 مجهز خواهد بود. همچنین وجود اسکنر اثر انگشت داخل نمایشگر یکی دیگر از ویژگی هایی است که در پرچمدار آینده نوکیا وجود خواهد داشت.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها