نوکیا حضور در MWC 2017 را تایید کرد

نوکیا حضور در MWC 2017 را تایید کرد

انتظار می‌رود کمپانی فنلاندی نوکیا به زودی و طی ماه‌های آینده از چندین گوشی هوشمند جدید رونمایی کند و به این دلیل خبرهای مربوط به این کمپانی اکنون از اهمیت بالایی برخوردارند. پس از همکاری نا موفق با مایکروسافت، نوکیا در نهایت تصمیم گرفت حق استفاده از برند تجاری خود را برای 10 سال آینده به HMD Global واگذار کند.

اولین گوشی هوشمند ساخته شده توسط HMD Global میبایست تا پایان سال جاری معرفی شود، هرچند هنوز مشخص نیست این گوشی‌های جدید تا پایان سال 2016 در دسترس مشتریان قرار بگیرند. با این حال انتظار می‌رود گوشی‌های جدید نوکیا در اوایل سال 2017 به بازار عرضه شوند و یکی از مکان‌هایی که احتمالاً این دیوایس های جدید در آن معرفی خواهند شد کنگره جهانی موبایل (Mobile World Congress) خواهد بود.

nokia
این رویداد مرتبط با تکنولوژی بین 27 فوریه تا 2 مارس سال 2017 برگذار خواهد شد و نوکیا نیز حضور در این مراسم را تأیید کرده است و در واقع Rajeev Suri مدیرعامل کمپانی نوکیا در این مراسم سخنرانی خواهد کرد.

با این حال متاسفانه تأیید حضور نوکیا در MWC 2017 به معنای تضمین معرفی گوشی‌های جدید این کمپانی در این مراسم نیست. اگرچه شایعات منتشر شده بر این اساس است که تا اوایل سال آینده حداقل 2 گوشی هوشمند جدید توسط نوکیا معرفی خواهد شد اما هنوز هیچ گونه خبر یا تاییدی درباره رونمایی این گوشی ها در طول این مراسم و در ماه فوریه سال آینده وجود ندارد.

هواداران نوکیا، پیش از این هر ساله معرفی محصولات جدید این کمپانی را در MWC دنبال می‌کردند و این مراسم یکی از مراسم‌هایی است که نوکیا ترجیح می‌دهد محصولات جدید خود را در آن رونمایی کند. با این حال چندین سال است که این روند متوقف شده و فعلاً باید تا انتشار اخبار دقیق‌تر منتظر ماند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar