تیزرهای تبلیغاتی نوکیا برای MWC 2019؛ معرفی نوکیا 9 و یک گوشی جدید دیگر

همان طور که روز گذشته هم گفتیم، مدیر محصول شرکت HMD، آقای Juho Sarvikas، تأیید کرده که این شرکت فنلاندی در کنگره جهانی موبایل بارسلون (MWC 2019) حضور خواهد داشت. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نوکیا در تاریخ 24 فوریه (یک‌شنبه 5 اسفند) کنفرانسی را برگزار خواهد کرد که به صورت زنده نیز استریم خواهد شد.

با اینکه مشخص اچ ام دی چه محصولاتی را در MWC رونمایی خواهد کرد اما انتظار داریم شاهد معرفی حداقل یک یا چند گوشی جدید از برند نوکیا باشیم. تیزرهای تبلیغاتی کنفرانس روز 5 اسفند هم که امروز منتشر شده تاحدودی این موضوع را تأیید می‌کند. یکی از این تیزرها به وضوح دوربین پنج لنزه را نشان می‌دهد که مربوط به گوشی مورد انتظار نوکیا 9 (پیور ویو) است. بنابراین به احتمال زیاد این گوشی قدرتمند بالاخره بعد از چندین بار به تعویق افتادن، در کنگره جهانی موبایل معرفی خواهد شد.

تیزرهای تبلیغاتی نوکیا

تیزر دوم نیز نمایی کلی از جلوی بدنه یک گوشی را به نمایش گذاشته که سوراخ مربوط به لنز دوربین سلفی در گوشه بالای سمن چپ کاملاً خودنمایی می‌کند. شاید بپرسید از کجا معلوم است که این لنز دوربین در داخل پانل صفحه نمایش است و نه در حاشیه آن؟ در پاسخ باید گفت اگر به قسمت پایین بدنه و جایی که لوگوی نوکیا درج شده دقت کنید مشاهده خواهید که در این قسمت حاشیه‌ای باریک وجود دارد اما در سایر بخش‌ها چنین چیزی مشاهده نمی‌شود. بنابراین به غیر از حاشیه‌ای باریک در پایین نمایشگر، گوشی حالتی تمام صفحه داشته و پانل صفحه نمایش تمام جلوی بدنه را پوشانده است.

نوکیا

از آنجا که در تمامی تصاویر رندر شده‌ای که تاکنون از نوکیا 9 منتشر شده، حاشیه‌هایی نسبتاً ضخیم در پایین و بالای نمایشگر دیده می‌شود، احتمال زیادی وجود دارد که تصویر اخیر مربوط به یک گوشی کاملاً متفاوت و جدید باشد. در واقع این تصویر بسیار شبیه به مجموعه تصاویر رندر شده‌ای است که اخیراً منتشر شده و به گوشی معرفی نشده نوکیا 8.1 پلاس نسبت داده شده‌اند.

به تازگی اطلاعاتی نیز از نوکیا 1 پلاس به بیرون درز کرده و اگر همه این اسامی، یعنی نوکیا 9، نوکیا 8.1 پلاس و نوکیا 1 پلاس را در کنار هم بگذاریم می‌توانیم انتظار مراسمی دیدنی و جذاب را از اچ ام دی داشته باشیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها