دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

از نمونه عکس‌های نوکیا 9 پیور ویو لذت ببرید

دوربین پنج‌گانه‌ی Nokia 9 PureView به هیچ وجه شبیه دوربین‌هایی که تا به حال آزمایش کرده‌ایم نیست. پیش از این دیدیم که گوگل روی عکس‌برداری محاسباتی سرمایه‌گذاری کرده است و همچنین گوشی‌هایی با چند حسگر عرضه شده‌اند اما اچ‌ام‌دی این کار را در سطحی انجام داده است که قابل مقایسه با دیگران نیست.

به آزمایش‌های زیادی نیاز داریم و همین حالا نیز جمع‌آوری نمونه‌ها را شروع کرده‌ایم. عکس‌هایی را که تا به حال گرفته‌ایم در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

دوربین نسل جدید پیور ویو غول منحصربه‌فردی است و در دستان فرد درست و در مکان درست می‌تواند عکس‌های شگفت‌انگیزی تولید کند.

بگذارید از عکس‌های مناظر شروع کنیم، نوکیا 9 حتی بدون دوربین تله‌فوتو یا اولترا واید کاملاً مناسب این کار است.

پنج دوربین این گوشی (به همراه حسگر 3D ToF) نقشه‌ی عمقی شدیداً دقیقی برای رندر کردن عمق کم میدان ایجاد می‌کند. اینجا برخی از تصاویری را می‌بینید که از حالت فوکوس به حالت خارج از فوکوس تغییر می‌کنند.

این میوه‌ها رنگ‌های فوق‌العاده‌ای دارند، بگذارید بیشتر ببینیم.

رنگ‌های خنثی نیز می‌توانند همینقدر جذاب باشند.

در واقع سه دوربین از پنج دوربین این گوشی در حالت سیاه و سفید عکس می‌گیرند. عدم وجود فیلتر بایر (Bayer) به این معنی است که نور بیشتری به حسگر می‌رسد که برای عکس‌برداری در شرایط نور کم عالی است اما از طرف دیگر قابلیت عکس‌برداری سیاه و سفید ذاتی را نیز در اختیار این گوشی قرار می‌دهد.

اچ‌ام‌دی ادعا می‌کند نوکیا پیور ویو، 10 برابر نور بیشتری نسبت به یک حسگر منفرد دریافت می‌کند. اینجا چند عکس در هنگام غروب خورشید را مشاهده می‌کنید.

در نهایت چند عکس بیشتر تا چشمان خود را شگفت‌زده کنید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar