فلای تودی

فروش گلکسی نوت 7 در اروپا از 7 آبان از سر گرفته می‌شود

به دنبال فراخوان جمع آوری گلکسی نوت 7 توسط سامسونگ مطمئناً بسیاری از کاربران مشتاقند تا از زمان فروش مجدد این محصول آگاه شوند. با وجود تمام مشکلات و بدبیاری‌هایی که برای این گوشی اتفاق افتاد اما هنوز هم گلکسی نوت 7 یک گوشی فوق العاده با مشخصات قدرتمند و ویژگی‌های جذاب است پس اگر مشکل باتری آن حل شود قطعاً مجدداً می‌تواند حضور موفقی در بازار داشته باشد.

میدانیم که سامسونگ از فردا فروش مجدد این گوشی در کره جنوبی را از سر می‌گیرد اما مشتریان اروپایی باید مدت زمان بیشتری منتظر بمانند. در این رابطه به گزارش سامسونگ مشتریان اروپایی باید تا تاریخ 7 ام آبان ماه (28 اکتبر) منتظر فروش مجدد گلکسی نوت 7 باشند و این موضوع به اتمام کامل برنامه تعویض گلکسی نوت 7 های معیوب بستگی دارد.

به نظر می‌رسد اگر سامسونگ نتواند برنامه تعویض را در زمان معین تکمیل کند، فروش مجدد گلکسی نوت 7 تا آن زمان آغاز نمی‌شود. تاریخ عرضه مجدد گلکسی نوت 7 به بازار آمریکا هنوز به صورت رسمی اعلام نشده اما طبق آخرین شایعات منتشر شده، فروش این گوشی در آمریکا از 30 ام مهرماه (21 اکتبر) از سر گرفته می‌شود، هرچند چندین توزیع کننده از هم اکنون فروش مجدد این گوشی در آمریکا را آغاز کرده‌اند.

به نظر می‌رسید برنامه جمع آوری و تعویض گلکسی نوت 7 به خوبی توسط سامسونگ در حال انجام است تا اینکه گزارشاتی منتشر شد که نشان می‌داد مدل‌های جایگزین نیز مشکلات خاص خود را دارند. دیروز نیز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه یک گلکسی نوت 7 جدید در چین دچار آتش سوزی شده است، با این حال امیدواریم این حادثه دلیل دیگری داشته باشد و به باتری‌های جایگزین مرتبط نباشد.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها