برنامه‌های Oculus دلیل گرمای بیش از حد گوشی‌های گلکسی هستند

به نظر می‌رسد کاربران گلکسی S6 اج، گلکسی S7 و گلکسی S7 اج پس از دریافت آخرین به‌روزرسانی با مشکل خالی شدن باتری و گرمای بیش از حد گوشی خود مواجه شده‌اند. در این رابطه یکی از کاربران ردیت، ادعا کرده که شارژ گوشی او پس از 15 دقیقه و بدون مصرف خاصی به 86% کاهش یافته و صفحه نمایش نیز به شدت داغ شده و در نهایت این میزان شارژ یک ساعت بعد و بدون هیچ گونه مصرفی به 57 درصد رسیده است. نیازی به گفتن نیست که این میزان تخلیه باتری در یک ساعت و بدون مصرف خاصی به شدت سریع و آزار دهنده است.

یکی دیگر از کاربران ردیت، می‌گوید این مشکل پس از به‌روزرسانی برنامه‌های Gear VR به وسیله Oculus در گوشی هوشمند او نمایان شده و حذف برنامه‌های نصب شده توسط Oculus به این مشکل خاتمه داده است. سایر کاربران نیز از طریق توییتر مستقیماً مشکل را به کمپانی واقعیت مجازی که وظیفه تأمین نرم افزار و درایو لازم برای Gear VR سامسونگ را بر عهده دارد، گزارش داده‌اند.

با این حال اگر شما نیز پس از نصب آخرین به‌روزرسانی ارائه شده توسط سامسونگ، از مشکل تخلیه انرژی باتری و گرم شدن بدنه گوشی خود رنج می‌برید بهتر است تمام برنامه‌های واقعیت مجازی ساخته شده توسط Oculus را حذف کنید تا سامسونگ و این کمپانی راه حلی برای این مشکل پیدا کنند. هرچند تاکنون سامسونگ و Oculus پاسخ رسمی‌ای به این مشکل نداده‌اند بنابر نمی‌توانیم با قطعیت بگوییم که حذف برنامه‌های Oculus منجر به رفع این مشکل می‌شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها