فلای تودی

پوستر رسمی ردمی کی 30 فایو جی، دوربین چهارگانه در پشت بدنه را نشان می‌دهد

وانگ یی بو، بازیگر کره‌ای یکی از افرادی است که برای تبلیغ سری ردمی کی 30 انتخاب شده و خواه به صورت عمدی یا تصادفی برخی پوسترهای تبلیغاتی گوشی با حضور این بازیگر فاش شده است. در این تصاویر، گوشی ردمی کی 30 در دست وانگ یی بو دیده می‌شود. پیش از این هم تصاویری از نمای جلوی گوشی جدید ردمی منتشر شده بود که یک بریدگی در جلوی نمایشگر را نشان می‌داد. در داخل این حفره کپسولی که در گوشه‌ی بالای سمت راست نمایشگر قرار دارد دوربین سلفی دوگانه جای گرفته است. از اینها که بگذریم، اکنون وقت آن رسیده که با این پوستر تبلیغاتی به پشت بدنه این گوشی نگاهی بیندازیم. با دیجی رو همراه باشید.

در پشت بدنه گوشی، یک دوربین چهارگانه را مشاهده می‌کنید که لنزها به صورت عمودی تعبیه شده‌اند. طبق برخی شایعات، این گوشی به یک دوربین اصلی 64 مگاپیکسلی به همراه یک لنز فوق عریض 12 مگاپیکسلی، لنز تله‌فوتوی 8 مگاپیکسلی و یک سنسور تشخیص عمق مجهز خواهد بود. طرح دایره‌ای اطراف مجموعه دوربین بیشتر جنبه زیبایی دارد و پشت بدنه کاملا صاف به نظر می‌رسد. برچسب فایو جی زیر دوربین نشان می دهد که این مدل گوشی به شبکه های نسل بعدی متصل خواهد بود. همچنین گفته می‌شود  یک مدل فور جی (4G) برای کشورها (و کاربرانی) که فناوری فایو جی ندارند در تاریخی دیگر معرفی خواهد شد.ردمی کی 30

علاوه بر این تصویری تاییدنشده از یک گوشی مشابه در وب می‌چرخد با این تفاوت که این تصویر فقط سه دوربین در پشت بدنه را نشان می دهد. اگر این تصویر تایید شود به این معنی است که دوربین چهارگانه تنها به مدل پروی ردمی کی 30 فایو جی اختصاص خواهد داشت.

ردمی کی 30

علاوه بر این، کاربران چین شانس ورود به یک لاتاری و برنده شدن یک گوشی ردمی کی 30 با امضای وانگ یی بو را دارند. در زیر تصویر دیگری از این بازیگر هنگام کار با گوشی ردمی کی 30 در پشت صحنه تبلیغات را می‌بینید.ردمی کی 30

گوشی‌های رمی کی 30 در تاریخ 19 آذر معرفی می‌شود و قطع به یقین در روزهای آینده اطلاعات بیشتری از این گوشی‌ جدید ردمی منتشر می‌شود.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها