رکورد شکنی «وان پلاس 5 تی» در کمتر از 6 ساعت!

وان پلاس 5 تی

وان پلاس یکی از شرکت‌های چینی تولید کننده گوشی هوشمند می‌باشد که در چند سال اخیر به واسطه تولید محصولاتی باکیفیت و البته با قیمت مناسب، توانسته در این عرصه نامی برای خود دست و پا کند. آخرین پرچمدار این شرکت نیز با نام «وان پلاس 5 تی» (OnePlus 5T) دیروز فروش خود را به صورت رسمی آغاز کرد و در کمتر 6 ساعت توانست رکورد فروش روز عرضه محصولات وان پلاس را بشکند. بد نیست یادآوری کنیم که «وان پلاس 5 تی» با قیمتی برابر 500 دلار (500 یورو در اروپا) در دسترس خریداران قرار گرفته است.

در اکثر مناطق، مدل 64 گیگابایتی «وان پلاس 5 تی» بلافاصله پس از انجام سفارش به مشتری ارسال می‌شود، در حالی که تحویل مدل 128 گیگابایتی این گوشی کمی با تأخیر انجام می‌شود. البته این موضوع در منطقه آمریکای شمالی صادق نیست و مشتریان کشورهای آمریکا و کانادا هر دو مدل را با تأخیری 8 روزه دریافت می‌کنند.

همچنین این طور که به نظر می‌رسد مدل 64 گیگابایتی «وان پلاس 5 تی» از محبوبیت بالایی در هند برخوردار است، به طوری که در این کشور تنها همین یک مدل عرضه شده و برای هر فرد نیز تنها خرید یک دستگاه از آن مجاز می‌باشد!

منبعgsmarena
حسین محمودزاده
حسین محمودزاده عاشق فناوری‌های نو و دنیای تکنولوژیه و به مطالعه و تحقیق در این زمینه علاقه داره. او چندین سال هست که به صورت جدی به نویسندگی در حوزه آی تی می‌پردازه و نویسندگی در وب سایت دیجی رو از مهمترین فعالیت‌هاش در این زمینه به شمار می‌ره. فعالیت در حوزه بازی‌های رایانه‌ای از دیگر علایق او هست و در این زمینه حرف‌های زیادی برای گفتن داره!

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید