آی پینز

مقایسه باتری وان پلاس 5، وان پلاس5 تی، پیکسل 2 ایکس ال، گلکسی اس 8 پلاس و آیفون 8 پلاس [تماشا کنید]

تمامی پرچمداران سال 2017 معرفی و عرضه شدند و کاربران در حال تصمیم گیری برای تهیه یکی از آنها هستند. در این بین عملکرد باتری برای بسیاری از مردم اهمیت زیادی دارد. چرا که بسیاری از کاربران در طول روز استفاده زیادی از گوشی خود دارند و از همین رو انتظار دارند تا باتری گوشی حداقل تا یک روز نیاز به شارژ مجدد نداشته باشد.

مقایسه باتری وان پلاس 5 ، 5 تی ، پیکسل 2 ایکس ال ، گلکسی اس 8 پلاس و آیفون 8 پلاس [تماشا کنید]

در این  مطلب دیجی‌رو ویدیو مربوط به تست 5 پرچمدار بزرگ امسال را تماشا خواهید کرد. وان پلاس 5 ، وان پلاس 5 تی ، پیکسل 2 ایکس ال ، گلکسی اس 8 پلاس و آیفون 8 پلاس. هر کدام از این گوشی‌ها از مشخصات سخت افزاری قدرتمند و ویژگی‌های بسیار خوبی بهره می‌برند. در جدول زیر ظرفیت باتری این 5 پرچمدار را مشاهده نمایید:

نام گوشی ظرفیت باتری
وان پلاس 5 تی 3300 میلی آمپر
وان پلاس 5 3300 میلی آمپر
پیکسل 2 ایکس ال 3520 میلی آمپر
گلکسی اس 8 پلاس 3500 میلی آمپر
آیفون 8 پلاس 2691 میلی آمپر

همانطور که می‌بینید پیکسل 2 ایکس ال و گلکسی اس 8 پلاس بیشتری ظرفیت باتری را در بین این 5 گوشی دارند. اما باید دید در عمل کدام گوشی مصرف باتری بهینه‌تری دارد. پرچمداران گوگل و سامسونگ از صفحه نمایش با رزولوشن QHD+ بهره می‌برند ولی برای اینکه این مقایسه در شرایط برابر انجام شود رزولوشن صفحه نمایش آنها نیز روش FHD+ تنظیم شده است.

در ادامه ویدیو مربوط به مقایسه مقایسه باتری وان پلاس 5 ، 5 تی ، پیکسل 2 ایکس ال ، گلکسی اس 8 پلاس و آیفون 8 پلاس را تماشا کنید:

همانطور که مشاهده کردید آیفون 8 پلاس اولین گوشی بودید که خاموش شد. باتری گلکسی اس 8 پلاس و پیکسل 2 ایکس ال نیز پس از آن تمام شد. در پایان رقابت بین پرچمداران وان پلاس ادامه داشت که باتری وان پلاس 5 تی تمام شد و وان پلاس 5 توانست بهترین عملکرد باتری را در بین این 5 گوشی از آن خود کند.

در پایان طول عمر باتری پرچمداران اپل ، سامسونگ ، گوگل و وان پلاس را در جدول زیر مشاهده کنید:
رتبه نام گوشی طول عمر باتری
1 وان پلاس 5 6 ساعت و 4 دقیقه
2 وان پلاس 5 تی 5 ساعت و 50 دقیقه
3 گوگل پیکسل 2 ایکس ال 5 ساعت و 32 دقیقه
4 سامسونگ گلکسی اس 8 پلاس 5 ساعت و 18 دقیقه
5 آیفون 8 پلاس 4 ساعت و 43 دقیقه
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها