وان پلاس 6 اولین گوشی ضد آب وان پلاس خواهد بود

همان طور که می‌دانید کمپانی چینی وان پلاس قصد عرضه یک پرچمدار جدید را تحت عنوان وان پلاس 6 دارد. پیش از این مشخص شده بود که این گوشی هوشمند مجهز به جدیدترین تراشه پردازشی تولیدی کوالکام، یعنی اسنپدراگون 845، خواهد بود و امروز هم رسماً اعلام شد که وان پلاس 6 در برابر نفوذ آب مقاوم خواهد بود.

این طور که به نظر می‌رسد، وان پلاس به خوبی متوجه نارضایتی کاربران از عدم ضد آب بودن پرچمدارهای این شرکت، شده‌اند و قصد دارند کاری کنند تا کاربران بتوانند از وان پلاس 6 در هوای بارانی هم به خوبی و بدون نگرانی استفاده کنند. البته این شرکت به صورت صریح در مورد ویژگی ضد آب بودن وان پلاس 6 سخن نگفته و تنها به صورت تلویحی وجود این قابلیت را تأیید کرده است. بنابراین هنوز مشخص نیست که این گوشی هوشمند قدرتمند تا چه حد در برابر نفوذ آب مقاوم خواهد بود.

تاکنون هیچ یک از گوشی‌های وان پلاس ضد آب نبوده‌اند و وان پلاس 6 در صورت بهره‌مندی از این قابلیت، اولین گوشی شرکت خواهد بود که در برابر نفوذ آب مقاوم می‌شود.

وان پلاس 6 که گفته می‌شود همانند آیفون ایکس، یک قسمت زائده مانند و فرورفتگی در بالای صفحه نمایش خود خواهد داشت، به احتمال زیاد در تاریخ 5 مه (شنبه 15 اردیبهشت) رونمایی خواهد شد. این گوشی هوشمند احتمالاً از نظر ابعاد مانند وان پلاس 5 تی خواهد بود و انتظار می‌رود یک نمایشگر حدوداً 6 اینچی در این بدنه جای داده شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.