دوربین وان پلاس 6 تی عملکرد کم نظیری خواهد داشت

از زمان عرضه‌ی سومین گوشی پرچم‌دار وان پلاس، یعنی وان پلاس 3، این شرکت شروع به قرار دادن دوربین‌هایی قوی روی این دستگاه‌ها کرد. قبل از این، گوشی‌های این شرکت “اقتصادی” بودند و به عنوان قاتل پرچم‌داران شناخته می‌شدند؛ از گوشه و کنار دستگاه برای کاهش هزینه‌ها چیزهایی کاسته می‌شد تا قیمت آن ارزان‌‌تر شود. دوربین‌ها معمولی بودند و در واقع کسی انتظار نداشت که دوربین‌های خیلی قدرتمندی در آن‌ها مشاهده کند. با این حال، با عرضه‌ی گوشی سوم، وان‌ پلاس به کرات نشان داد که در حال رسیدن به کیفیت پرچم‌داران در همه‌ی ابعاد گوشی‌های خود، شامل دوربین، است.

ما از زمان عرضه‌ی وان پلاس 5 شاهد حضور دوربین‌های دوگانه روی این گوشی‌ها بودیم،در حالی که در این گوشی لنز دوم یک لنز تله فوتو بود، در وان پلاس 5 تی این لنز تبدیل به یک دوربین مخصوص شب شد. بعد از رسیدن به نتیجه‌ی مناسب در محیط‌های دارای نور مناسب، وان پلاس قصد بهبود بخشیدن دوربین خود در محیط‌های تاریک را داشت.

به نظر می‌رسد که وان پلاس 6 تی این فلسفه را ادامه می‌دهد و در “حالت شب” آن نتایج بسیار خوبی به دست داده‌ است. پیت لاو، مدیر عامل این شرکت، یک عکس را در شبکه‌ی اجتماعی وایبوی چین به اشتراک گذاشت که به احتمال قریب به یقین با گوشی وان پلاس 6 تی گرفته شده و کیفیت آن قابل تحسین است.

این عکس یک منظره‌ی شهری می‌باشد که دقیقا بعد از غروب آفتاب گرفته شده، زیرا هنوز رنگ بنفش در آسمان قابل مشاهده است. با توجه به این که همه‌ی ساختمان‌ها چراغ‌های خود را روشن کرده‌اند، به نظر می‌رسد که نور قابل دریافت دوربین کم باشد. منابع نور و قسمت‌های تاریک به یک اندازه جزئیات دارند که این موضوع بسیار مهم است. رنگ آسمان به خوبی ثبت شده و همان‌طور که می‌بینید، هلال ماه و قسمت تاریک‌تر آن به خوبی مشخص هستند و به مانند اکثر دوربین‌های اسمارت فون‌ها ماه تبدیل به یک لکه‌ی نور نشده است.

با عرضه‌ی وان پلاس 6 تی، ما دوربین‌ آن‌ را تست می‌کنیم و نتایج آن را با شما به اشتراک می‌گذاریم. تا آن زمان می‌توانیم از این عکس که باور اینکه با دوربین این موبایل گرفته شده، لذت ببریم!

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع PhoneArena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها